Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

3D televize a domací kino: Nový rozměr zábavy

Redakce

Redakce

18. 5. 2010

Společnost Samsung uvede v nejbližší době na trh domácí kino, které podporuje 3D technologii. Uživatelům tak nabídne možnost zhlédnutí pohyblivého trojrozměrného obrazu doprovázeného trojrozměrným zvukem.

To pravé kino přímo v obýváku?

K dispozici bude celá sada podporující 3D technologii, tedy televizní přijímač, Blu-ray přehrávač a brýle. To vše bude doplněno o 5.1 kanálový zvukový systém vybavený dvěma vertikálními reproduktory, které celý audio systém rozšiřují na 7.1 kanálů. Reproduktory jsou navíc k celé sestavě připojeny bezdrátově, takže uživatel je zbaven nepohodlného natahování překážejících kabelů.

Domácí kino také podporuje technologii Wi-Fi a All Share, které umožňují sdílení obsahu v rámci domácí sítě. Na domácím kině tak lze přehrávat multimédia nejen bez nutnosti jejich vypálení na optický disk, ale dokonce i bez připojení zařízení jako je počítač, notebook či mobilní telefon pomocí kabelu.

Domácí 3D kino Samsung HT-C6930W

Domácí 3D kino Samsung HT-C6930W

Internet, širokoúhlý obraz a cena

Prostřednictvím služby Internet@TV je umožněn také bezplatný přístup ke zpravodajství, předpovědi počasí, kurzům akcií a dalšímu obsahu na internetu.

Domácí kino umožňuje sledovat obraz o poměrech stran 21:9 a 16:19 a disponuje také automatickou optimalizací zvukového pole. Tato funkce automaticky vypočte vzdálenost mezi divákem a reproduktory a provede optimalizaci tak, aby jeho zážitek z trojrozměrného zvuku byl co nejlepší.

3D domácí kino Samsung HT-C6930W bude na českém trhu dostupné od začátku června za cenu necelých třiceti tisíc korun…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

3D televize a domací kino: Nový rozměr zábavy