Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

3D Film Festival představí 3D erotiku, 3D přímý přenos a další novinky

Již tento víkend se v prostorách pražského kina Lucerna dočkáme nultého ročníku festivalu 3D filmů, který nese název 3D Film Festival Prague. Co všechno nás na festivalu čeká?

3D erotika

3D filmový festival představí také první tuzemský erotický 3D film, pod taktovkou F. A. Brabce. Zdroj:3DFF

Tento víkend bude v Praze ve znamení 3D festivalu – pražské kino Lucerna ve dnech 26.-28. května naplní fanoušci těchto nových technologií. Na festivalu se dočkáme např. premiéry nového filmu Aurela Lajka nebo také projekce animovaných sekvencí snímku The Flying Machine (Magic Piano), snímek Martina Clappa, který bude doprovázen živým klavírním doprovodem, konkrétně půjde o hudbu Frederica Chopina.

V plánu je také 3D projekce tuzemského erotického 3D snímku. Jedná se o unikátní snímky, které divákům představí průkopník českého filmu ve 3D, kameraman a režisér František Antonín Brabec. Pro všechny milovníky hudby zde proběhne také první přímý 3D přenos koncertu kapely Android Asteroid, který proběhne v paláci Akropolis.

Poslední, stejně důležitou částí festivalu bude speciální 3D Lounge, který proběhne v Mramorovém sále v Lucerně. Zde budou všem zájemcům představeny nejnovější technologie, aktuálně se vyskytující ve 3D technice. Bude zde i možnost si mnoho technických vymožeností vyzkoušet – k vidění zde budou například interaktivní podlahy nebo 3D tiskárny.

Filmový festival však mimo pestrého programu přináší i jiné výhody. První výhodou je přizpůsobení myšlenky 3D festivalu v partnerském Hotelu Fusion. Zde budou všichni návštěvníci ubytováni a v prostorách hotelu proběhne mnoho přednášek, jak tuzemských, tak i zahraničních, odborníků na 3D technologii.

Druhou výhodou bude 10% sleva na konzumaci ve zdejší restauraci, kde bude pro fanoušky připraveno i speciální 3D menu. Také se zde představí několik DJů a úplným vrcholem festivalu bude závěrečná párty, která přinese výjimečný koncert kapely Nylon Jail.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

3D Film Festival představí 3D erotiku, 3D přímý přenos a další novinky