30 Seconds To Mars do nového klipu obsadili striptérku i gymnasty

FOTO: 30 Seconds to Mars
Jedním z nejdiskutovanějších je zířejší vystoupení 30 Seconds to Mars. | Zdroj: Smart Communication

Kalifornští rockeři natočili ke svému novému singlu krátký film. Píseň předznamenává chystané album, které vyjde za měsíc.

FOTO: 30 Seconds to Mars
30 Seconds to Mars Zdroj: Smart Communication

Frontman kapely 30 Seconds To Mars Jared Leto zapojil své herecké znalosti a filmového ducha k vytvoření krátkého filmu s názvem Up In The Air. Režie se ujal sám Jared, ovšem pod přezdívkou Dr.Seuss, což je jméno amerického básníka a autora příběhů pro děti, které si Leto oblíbil.

V klipu se mihne spousta zajímavých osobností, mezi nimi tanečnice, striptérka a bývalá žena Marilyna Mansona Dita Von Teese nebo proslulý výtvarný umělec Damien Hirst. Objeví se tu i američtí gymnasté McKayla Maroney a Jordin Wieber, kteří svými extravagantními kousky dotváří celek celého filmu.

Fantastický mix

„Tento krátký film je úplně něco jiného, než co jsme dělali doposud,“ vyjádřil se ke snímku frontman. „Dalo by se to popsat jako epické, bizarní a halucinogenní putování neuvěřitelně surrealistickou krajinou,“ líčí Leto svůj barvitý výtvor.

Up In The Air se objeví na novém albu 30 Seconds To Mars nazvaném Love, Lust, Faith and Dreams, které má vyjít 21. května 2013.

 

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Lucie Slavotínková
Autorka je redaktorkou rubriky Hudba magazínu TOPZINE.cz. Mezi její záliby patří hudební koncerty a pečení vegetariánských dobrot.

1 Comment on 30 Seconds To Mars do nového klipu obsadili striptérku i gymnasty

  1. Článek ok až na to že přezdívka je Bartholomew Cubbins a album se bude jmenovat Love, Lust, Faith+Dreams….

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*