Menu
TOPZINE.cz
Hudba

30 Seconds To Mars do nového klipu obsadili striptérku i gymnasty

Kalifornští rockeři natočili ke svému novému singlu krátký film. Píseň předznamenává chystané album, které vyjde za měsíc.

FOTO: 30 Seconds to Mars

30 Seconds to Mars Zdroj: Smart Communication

Frontman kapely 30 Seconds To Mars Jared Leto zapojil své herecké znalosti a filmového ducha k vytvoření krátkého filmu s názvem Up In The Air. Režie se ujal sám Jared, ovšem pod přezdívkou Dr.Seuss, což je jméno amerického básníka a autora příběhů pro děti, které si Leto oblíbil.

V klipu se mihne spousta zajímavých osobností, mezi nimi tanečnice, striptérka a bývalá žena Marilyna Mansona Dita Von Teese nebo proslulý výtvarný umělec Damien Hirst. Objeví se tu i američtí gymnasté McKayla Maroney a Jordin Wieber, kteří svými extravagantními kousky dotváří celek celého filmu.

Fantastický mix

„Tento krátký film je úplně něco jiného, než co jsme dělali doposud,“ vyjádřil se ke snímku frontman. „Dalo by se to popsat jako epické, bizarní a halucinogenní putování neuvěřitelně surrealistickou krajinou,“ líčí Leto svůj barvitý výtvor.

Up In The Air se objeví na novém albu 30 Seconds To Mars nazvaném Love, Lust, Faith and Dreams, které má vyjít 21. května 2013.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

30 Seconds To Mars do nového klipu obsadili striptérku i gymnasty