Menu
TOPZINE.cz
Hudba

30 Seconds To Mars k nové desce: Spolupráci s Eminemem se nebráníme

Redakce

Redakce

11. 12. 2012

Frontman 30 Second To Mars Jared Leto v BBC Radiu prozradil, že v příštím roce vydá kapela nové album. Má být silnější a propracovanější než kdy předtím.

FOTO: 30 seconds to mars

30 Seconds to Mars, Zdroj: myspace.com

„Opravdu si myslím, že by to mohlo být to nejlepší, co jsme kdy udělali,“ soudí Leto o nové, dosud bezejmenné desce. V pořadí čtvrtá studiovka tak bude navazovat na počin This Is War z roku 2008, k jehož vydání uspořádala kapela bezmála dvouleté celosvětové turné čítající 311 koncertů.

Jednou z Evropských zastávek byla i pražská Incheba aréna, kam losangeleští rockeři zavítali v polovině března 2010. Záběry z koncertu se krátce objevily ve videoklipu Closer To The Edge, znázorňující intenzivní atmosféru celého turné, které se svou velikostí posléze zapsalo do Guinessovy knihy rekordů.

V loňském roce pronikaly na veřejnost spekulace zpochybňující další existenci kapely. Sám frontman několikrát přiznal, že si její budoucností příliš jistý není, veškeré další úvahy však definitivně pohřbil poté, co spolu s ostatními členy oznámil práci na nové desce.

Na produkci alba se bude podílet Steve Lillywhite, který má kromě This Is War na kontě i desky Rolling Stones, The Killers anebo U2. Kromě toho nakousla kapela i myšlenku fúze s nejrůznějšími interprety, mimo jiné s americkým rapperem Eminemem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

30 Seconds To Mars k nové desce: Spolupráci s Eminemem se nebráníme