Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

3 tipy na zážitkové dárky (nejen) pro drsné muže

Rádi byste obdarovali muže ve svém okolí originálním dárkem? Každý správný a drsný muž jistě ocení adrenalinový zážitek, na který bude celý život vzpomínat nebo v němž může najít nového koníčka, který bude chtít zdokonalovat. Čím vašeho přítele, kamaráda nebo bratra potěšit?

1.    Větrný tunel

Větrný tunel je jedinečné zařízení simulující volný pád. Průměrná rychlost vzduchu v tunelu je 50 m/s a vyzkoušíte si v něm několik variant „létání“. Nejdříve dostanete kombinézu, helmu a brýle a instruktor s vámi před vstupem do tunelu nacvičí správné polohy a jednoduché znaky pro dorozumívání (jelikož rychlost vzduchu v tunelu zcela jistě jen tak nepřekřičíte). Na začátku do tunelu vcházíte s instruktorem, poté, když už jste si v pohybech jistější, vás v tunelu nechá za stálého dozoru o samotě. Zkušenější „letci“ zvládají kromě klasické polohy na břiše i další cviky, například vzdušná salta a přemety.

2.    Skákací boty

Skákací nebo také sedmimílové boty jsou takové krátké chůdy, které se upevňují pod koleny a chodidla drží přezkami. Po celé délce bot je pružina zahnutá do oblouku zajišťující stabilní a snadné používání. Nejdříve vám instruktor předvede, jak boty fungují, a následně se s ním rozcvičíte. Poté nasadíte boty a chrániče. Po prvních nejistých skocích se velmi snadno aklimatizujete. Na skákacích botách se dá i běžet, a to rychlostí až 40 km/h. Zkušení skokani zvládnou vyskočit do výšky až dva metry a do dálky metry čtyři.

3.    Střelnice

Střelba na střelnici je dalším zážitkovým dárkem plným adrenalinu. Vyzkoušíte si tam hned několik variant střelby. Například Ranger Prague Shooting v Praze umožňují střelbu v terénu i ve vnitřní střelnici. Na výběr máte z několika druhů balíčků, které obsahují různé kombinace střelných zbraní. Za zmínku stojí AK-47 Kalashnikov, brokovnice, Glock 17, ikonický revolver Magnum, československá CZ 75 nebo westernová puška Winchester. Zkušený instruktor vám všechno vysvětlí a připraví na střelbu. Voucher na střelnici je skvělým dárkem pro všechny, kteří si jako malí hráli na kovboje a indiány nebo dodnes holdují počítačovým střílečkám.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

3 tipy na zážitkové dárky (nejen) pro drsné muže