Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

24 hodin: Jack Bauer se prostřílí ze seriálu na stříbrné plátno

Redakce

Redakce

24. 4. 2010

Sutherland - 24 hodinKiefer Sutherland prozradil, že scénárista Billy Ray dokončil scénář k filmové verzi seriálu 24 hodin,  ve kterém hraje Sutherland hlavní roli, ale že on sám tento scénář ještě nečetl. Samotný seriál se už mezitím ocitl na cílové čáře své poslední série.

Plakát k seriálu 24 hodin Zdroj: http://london.playwiththecity.co.uk/

Plakát k seriálu 24 hodin Zdroj: london.playwiththecity.co.uk

Zdá se, že snímek s pracovním názvem 24: The Movie přijde do kin nedlouho poté, co seriál ukončí svou osmou a poslední sezónu. Kiefer Sutherland, který v seriálu hraje hlavní postavu Jacka Bauera a se vší pravděpodobností si tuto roli zopakuje i na stříbrném plátně, prozradil, že scénář k filmu je už hotový. Podle Sutherlanda dokončil Billy Ray scénář před několika týdny. Herec ho prý ještě nečetl, ale chystá se k tomu po návratu z Londýna do Spojených států.

Z děje filmu zatím Sutherland prozradil pouze to, že zřejmě v průběhu filmu zavede zvláštního agenta Bauera z východní Evropy do Anglie. Sutherland rovněž odhalil, že krize, jíž bude jeho postava čelit, nemusí mít nutně co dočinění s bombou, ale že to může být něco osobního a obecně srozumitelného.

Seriál finišuje, film je ještě ve hvězdách

Není jisté, kdy by mělo natáčení filmu začít. Prozatím nebylo oznámeno jméno režiséra a studio 20th Century Fox nezveřejnilo datum premiéry. Kiefer Sutherland mezitím dokončil natáčení poslední epizody seriálu 24 hodin. Toto dvouhodinové finále uvede stanice FOX 24. května.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

24 hodin: Jack Bauer se prostřílí ze seriálu na stříbrné plátno