×
TOPZINE.cz

22 letý cizinec zemřel ve Vsetíně zaklíněný do kontejneru na textil

Dvaadvacetiletý cizinec zemřel v noci na dnešek ve Vsetíně poté, co zůstal zaklíněný v kontejneru na sběr textilu. Přivolaný lékař jen konstatoval smrt. Prozatímním šetřením nebylo zjištěno cizí zavinění, řekl dnes ČTK mluvčí vsetínské policie Vladislav Malcharczik. Muž na Vsetínsku podle Malcharczika pracoval. Hasiči tělo muže z kontejneru vyprostili.

kontejner_na_textil_trideni_odpadu_popelnice
ilustrační foto, Barry Barnes / Shutterstock.com

Podobný případ se v regionu nestal poprvé, před třemi lety ve Vsetíně uvízl v kontejneru na elektroodpad šestačtyřicetiletý muž, byl přidušený a selhávaly mu základní životní funkce, skončil na anesteziologicko-resuscitačním oddělení vsetínské nemocnice. „Lidé by měli respektovat pokyny, které jsou na kontejnerech. Ty by měly sloužit k tomu, k čemu jsou určené, lidé by do nich neměli lézt,“ podotkl policejní mluvčí.

Minulý týden byl ve Starém Městě na Uherskohradišťsku nalezen mrtvý třiatřicetiletý muž z Hodonínska v kontejneru na odpad. Příčinu úmrtí určí soudní pitva.

Hasiči podle svého mluvčího Libora Netopila několik zaklíněných lidí z kontejnerů již museli vyprošťovat. „Nejčastěji jde o kontejnery na elekroodpad,“ dodal Netopil.

Autor ČTKNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..