Menu
TOPZINE.cz
Hudba

10 hitů, které s sebou přiveze Hugh Laurie jako bluesový Doktor House

Přesně po roce se tento všestranný umělec a představitel seriálového bručouna vrací na místo činu. Tentokrát zavítá do brněnské Kajot arény s kapelou The Copper Bottom Band, kde 22.června odehraje svou bluesovou show.

FOTO: Hugh Laurie

Hugh Laurie ve své životní roli mrzouta House, Zdroj: distributor seriálu

Nejlépe placený seriálový herec v historii, který je navíc vynikající hudebník, spisovatel a dokonce i veslař. Napadá vás co ještě neumí? Po loňských dvou vyprodaných pražských koncertech se opět vrací do Česka, aby svým anglickým humorem a charismatickým hlasem osvěžil české fanoušky.

I když u nás ho proslavil až seriál Doktor Housem, za který obdržel dva Zlaté glóby, ve své domovině je populární už od 80. let. Začínal vystupováním v seriálu Černá zmije nebo komediální sketch show A Bit of Fry & Laurie vysílanou stanicí BBC. Už tehdy ohromoval publikum svými vtipnými texty a hrou na klavír nebo kytaru.

FOTO: Hugh Laurie

Foto: Lucie Čížková, TOPZINE.cz

Jako spisovatel si svým románem Obchodník se smrtí získal ohlasy kritiků i televizních producentů, kteří ho hodlají zfilmovat. Po své první bluesové desce Let Them Talk, kde se představil jako geniální zpěvák a pianista, vydal loni druhé album s názvem Didn´t It Rain, která se nese v tradičnějším duchu americké hudby.

Každopádně se je rozhodně na co těšit a jak sám Laurie prohlašuje, jeho kapela je v té nejlepší kondici. My pro vás máme malou ochutnávku nejlepších hitů, jak z prvního tak i z nového alba, které by rozhodně v úterý neměly chybět.

Hugh Laurie – Hallelujah I Love Her So

Hugh Laurie – Guess I’m A Fool

Hugh Laurie – You Don’t Know My Mind

Hugh Laurie – Unchain My Heart

Hugh Laurie – Swanee River

Hugh Laurie “Kiss Of Fire“

Hugh Laurie – Let them talk

Hugh Laurie – Evenin‘

Hugh Laurie – St. James Infirmary

Hugh Laurie Wild Honey

Vstupenky na jediný letošní Laurieho koncert v Česku, který se uskuteční 22. června, jsou v předprodeji v síti Ticket Art od 590 do 1 990 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

10 hitů, které s sebou přiveze Hugh Laurie jako bluesový Doktor House