×
TOPZINE.cz

VIDEO: Amy Winehouse zazní i na 3D koncertu seriálu Glee!

Představitelce postavy Santany Lopez Naye River byla přidělena píseň od zesnulé Amy Winehouse, kterou zazpívala na letním turné se seriálem Glee. A na záznam z tohoto koncertu se Američané mohou těšit i do kina!

Středoškolský sbor se dočká i filmového plátna! Zdroj: distributor filmu

Amy Winehouse byla ikonou pro mnoho generací, jak svým zevnějškem, tak svou hudbou. Zazněla i několikrát pod cizím hlasem. Například na koncertovém turné slavného muzikálového seriálu současnosti – Glee!

Včetně oblíbených a roztančených songů zazněla i Valerie – píseň z alba Back to Black z roku 2006, vydaného producentem Markem Ronsonem. Právě tento singl odzpívala Naya Rivera coby sebevědomá Santana Lopez – hlasem dokonale padnoucí pro tuto píseň. Tancem ji doplnili Heather Morris jako Brittany a Harry Shum, který ve sboru opravdu zastupuje jen pozici tanečníka Mikea.

Kromě zmíněných hvězd se na pódiu objevila i spousta dalších známých tváří. V čele s  Leou Michel a Corym Monteithem rozezpívali publikum i Chris Colfer, Dianna Agron, Darren Criss, Mark Salling a Chord Overstreet.

A skupina zpěváků a tanečníků se po svém letošním letním turné po Spojených státech dostane i do kin! Film nese název Glee: The 3D Concert Movie, v amerických kinech bude dostupný od 12. srpna.

Glee: The 3D Concert Movie

Hudební
USA, 2011

Režie: Kevin Tancharoen
Hrají: Dianna Agron, Lea Michele, Chris Colfer, Cory Monteith, Heather Morris, Naya Rivera, Chord Overstreet, Kevin McHale, Darren Criss, Mark Salling, Ashley Fink, Harry Shum Jr., Jenna Ushkowitz, Amber Riley

Premiéra v USA: 12. srpna 2011Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..