Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Amy Winehouse zazní i na 3D koncertu seriálu Glee!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

31. 7. 2011

Představitelce postavy Santany Lopez Naye River byla přidělena píseň od zesnulé Amy Winehouse, kterou zazpívala na letním turné se seriálem Glee. A na záznam z tohoto koncertu se Američané mohou těšit i do kina!

Středoškolský sbor se dočká i filmového plátna! Zdroj: distributor filmu

Amy Winehouse byla ikonou pro mnoho generací, jak svým zevnějškem, tak svou hudbou. Zazněla i několikrát pod cizím hlasem. Například na koncertovém turné slavného muzikálového seriálu současnosti – Glee!

Včetně oblíbených a roztančených songů zazněla i Valerie – píseň z alba Back to Black z roku 2006, vydaného producentem Markem Ronsonem. Právě tento singl odzpívala Naya Rivera coby sebevědomá Santana Lopez – hlasem dokonale padnoucí pro tuto píseň. Tancem ji doplnili Heather Morris jako Brittany a Harry Shum, který ve sboru opravdu zastupuje jen pozici tanečníka Mikea.

Kromě zmíněných hvězd se na pódiu objevila i spousta dalších známých tváří. V čele s  Leou Michel a Corym Monteithem rozezpívali publikum i Chris Colfer, Dianna Agron, Darren Criss, Mark Salling a Chord Overstreet.

A skupina zpěváků a tanečníků se po svém letošním letním turné po Spojených státech dostane i do kin! Film nese název Glee: The 3D Concert Movie, v amerických kinech bude dostupný od 12. srpna.

Glee: The 3D Concert Movie

Hudební
USA, 2011

Režie: Kevin Tancharoen
Hrají: Dianna Agron, Lea Michele, Chris Colfer, Cory Monteith, Heather Morris, Naya Rivera, Chord Overstreet, Kevin McHale, Darren Criss, Mark Salling, Ashley Fink, Harry Shum Jr., Jenna Ushkowitz, Amber Riley

Premiéra v USA: 12. srpna 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Amy Winehouse zazní i na 3D koncertu seriálu Glee!