×
TOPZINE.cz

Vánoce se blíží. Nepropásněte nejkrásnější filmové okamžiky

Ano, je to tady! Ten okouzlující čas Vánoc, který nám přináší vždy šťastné a zamilované pocity. Toto blaho nám ovšem zajišťují i filmy, na které se každoročně těšíme. Co nás k nim ale tolik přitahuje? Je to vánoční atmosféra s láskyplným podtextem? Nebo obyčejné zabití času s televizí, ve které je také sníh?

Ach, ta Láska nebeská!, Zdroj: distributor filmu

Který z níže uvedených filmů je pro vás tím pravým ořechovým (mandlovým) pro vánoční čas? Jaká je vaše oblíbená scéna? Každého jistě za srdce chytlo něco jiného, ale všechny tyto filmy v sobě skrývají neskonalé kouzlo Vánoc a romantické nálady.

Láska nebeská

Film nabitý několika dojemnými, vtipnými a nezapomenutelnými scénami vám nesmí o Vánocích chybět ve sbírce. Právě jeden okamžik se vepsal do paměti snad všech fanoušků této nebesky romantické komedie. Hlavní úlohu v ní ztvárnili Keira Knightley a Andrew Lincoln.
(video spustíte přímo z youtube kliknutím na něj)

Deník Bridget Jonesové

Závěrečná scéna filmu nahání husí kůži všem divákům. Když si totiž vzpomeneme na Bridget (Renée Zellweger), která polonahá běží přes město, ve snaze dostihnout svou lásku Marka Darcyho (Colin Firth), není možné, aby nám nepřeběhl mráz po zádech. O to víc ve chvíli, kdy si tento pár vymění pár polibků, a nás čeká jen happy end.

Jack Frost

Každý o Vánocích rád staví sněhuláky. Ale co s těmi, kteří ožijí a vydávají se za naše tatínky? To zažívá Charlie Frost s tváří Josepha Crosse, který vánoční svátky prožívá s otcem v podobě oživlého sněhuláka.

Kráska a zvíře

Jedna z animovaných pohádek od Walta Disneyho, jež se uchovala v mnoha srdcích různých generací. Okouzlující dívenka Bella a strašlivé Zvíře nám navodí opravdovou vánoční náladu, a dokážou, že i když jsou oba naprosto odlišní, mohou se mít rádi.

Střihoruký Edward

Romantika s Johnnym Deppem, která o Vánocích nesmí chybět. Edward, jenž byl stvořen jedním mírumilovným profesorem, který ale nebyl schopen dokončit své mistrovské dílo, je postavou přímo stvořenou pro vánoční atmosféru. Scéna, kde vysekává z ledu obrovského anděla, je doprovázena překrásnou hudbou a tančící Winonou Ryder.

Grinch

Jedna z opravdu povedených vánočních komedií, která v sobě skrývá několik kouzelných scén a písní. Jednou z nich je i scéna s Taylor Momsen coby Cindy Lou Who, jež se snaží pomoci Grinchovi, aby na Vánocích našel i to krásné.

The YouTube ID of 4yuYqHNh9jY&feature=related is invalid.

Štěstí, pohoda, radost a lidé kolem vás. To jsou Vánoce! Užijte si je do sytosti a nezapomeňte na nějaký ten vánoční film, který vás naladí do správně romantické nálady…Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..