×
TOPZINE.cz

V prosinci rozpitváme Vánoce a přineseme tipy na netradiční dárky

Prosinec je tady a TOPZINE.cz si pro vás připravil řadu poutavých témat. Podívejte se, na co všechno se můžete těšit!

Tom Cruise je zpět, Zdroj: distributor filmu

Film a TV přinese historii všech filmových Popelek

Vánoční atmosféra dorazí v prosinci i do rubriky Film a TV. Můžete se těšit na recenze filmů s celkem příhodnými názvy jako Velká vánoční jízda nebo Šťastný Nový rok. Ti, kteří cukroví a stromeček zrovna moc nemusí, se zase dočkají čtvrtého pokračování Mission: Impossible, animáku navazujícího na Shreka Kocour v botách a také zřejmě brzy oscarového Moneyballu s Bradem Pittem. Kromě recenzí se ale dočkáte i trailerů, novinek nebo historie všech filmových Popelek. A TV tipy na Vánoce samozřejmě nebudou chybět!

Hudba porovná Metalliku a Iron Maiden

Prosinec je časem vánoc a oslav a ne jinak tomu bude i u nás. Představíme vám výběr nejpříšernějších předělávek vánočních koled či nejujetější videoklipy s vánoční tematikou. Určitě oceníte nejlepší hudební alba roku, abyste měli z čeho vybírat dárky pro vaše blízké.

Pokud jste rocker a Vánocemi opovrhujete, máme pro vás nachystané články o indie rocku či se konečně dozvíte, zda je lepší Metallica nebo Iron Maiden. Na své si přijdou i příznivci tuzemského hip hopu, jemuž se rovněž budeme v prosinci věnovat. Vánoce s hudební rubrikou vás budou určitě bavit!

Technologie a hry otestovaly novou onlinovku na motivy Star Wars

Prosinec znamená z hlediska herního průmyslu pozvolný útlum ve vydávání nových titulů, poměrně výrazný oproti peckami nabitému září. Přesto přineseme našim čtenářům celou řadu recenzí, které vyvrcholí očekávanou onlinovkou Star Wars: The Old Republic. Exkluzivní dojmy z hratelné bety přinese Tadeáš Kubů, jenž si měl možnost hru zapařit ještě před vydáním. Ve speciálních tematických článcích vám dáme tipy na nejlepší hry zadarmo.

Literatura vyzpovídá české spisovatele

Začal advent, a tak i v literární rubrice začnete nacházet články o Vánocích. Přineseme oblíbené tipy na knižní dárky pro různé rodinné příslušníky, rozhovor s básníkem a překladatelem Václavem Daňkem a několik literárních ohlédnutí za právě končícím rokem. Těšit se můžete i na vánoční anketu mezi českými spisovateli!

Umění představí nové provokativní muzeum

V Praze bylo otevřeno nové provokativní muzeum – Museum of young art, určitě se můžete těšit na reportáž. Další z výstav, které se v těchto dnech otevírají návštěvníkům, jsou například Luciferův efekt či Hughie O´Donoghuelova Cesta v DOXu. Velkolepou výstavou především pro ty, kteří mají rádi historii, bude Svatá Anežka česká v Národní galerii.

Po roce opět začíná v Praze design supermarket a my vás budeme informovat, co nabídne.

Stranou nezůstane ani architektura. Galerie Jaroslava Frágnera končí výstavu Holandských architektů a začíná s výstavou Současný český industrial. Jako vždy se rozhodně můžete těšit i na zajímavé projekty a stavby.

FOTO: Vánoční dárek
O Vánocích se u nás dozvíte první poslední Zdroj: sxc.hu

Divadlo rozebere několik divadleních představení

Protože Vánoce jsou svátky klidu a smíchu, vybereme nejlepší vtipy o divadle. Poradíme vám, jaké inscenace můžete vyměnit za povinnou četbu. Zjistíme, co dělají divadla na Silvestra a na jaké muzikály se můžeme těšit v roce 2012. Čekají nás také dvě recenze ze Švandova divadla a vyjdou nám rozhovory s hercem Robertem Jaškówem a režisérem Štěpánem Páclem. Rozhodně se máte na co těšit.

Zdraví a sex poradí, co lechtivého koupit pod stromeček

Ve vánočním měsíci vám poradíme, jak při pečení cukroví a přejídání nepřibrat ani kilo. Povíme si pár tipů na romantický vánoční večer pro dva a představíme si několik erotických dárků, které vaše drahá polovička určitě pod stromečkem ocení. Trauma z Vánoc už není jen pojem, ale opravdová nemoc. Proto si také povíme něco o traumatech a prozradíme vám pár tipů, jak se na Vánoce hodit do pohody. Před Silvestrem postrašíme nepříznivými účinky alkoholu a jiných drog a také si představíme nebezpečné rachejtle.

Móda a styl netradičně ozdobí vánoční stromeček

Vánoční speciál se nevyhne ani módní rubrice. Těšit se můžete na hromadu tipů na dárky, ale i na to, jak netradičně ozdobit stromeček, jak stylově prostřít štědrovečerní stůl nebo jaké barvy a dekorace jsou letos in. Poradíme, co si obléct na vánoční večírek, večeři s rodinou i oslavu Silvestra. A až budete mít dost nakupování, zařizování a slavení, můžete v pyžamu relaxovat u článků o vonných svíčkách a hřejivých ponožkách nebo se dozvědět něco o historii dárků a stromečku.

Vzdělání a kariéra probádá správné psaní vánočních slov

V prosinci se i rubrika Vzdělání a kariéra nechá zlákat vánoční pohodou a novoročními oslavami. Věděli jste, že Vánoce byly původně pohanský svátek připomínající orgie, při nichž víno teklo proudem? My vám přiblížíme nejen historii vánočních svátků, ale i nejkurióznější vánoční zvyky a zopakujeme si, jak správně psát Vánoce a Nový rok. I nadále budeme přinášet aktuální zpravodajství ze školství a nepřestaneme vás zásobovat zajímavými články.

Apetit přinese řadu vánočních receptů

V prosinci vám poradíme, jak upéct to nejlepší vánoční cukroví a sladkosti. Nebudou chybět recepty na tradiční vanilkové rohlíčky nebo rumové kuličky a přidáme i pár receptů na originální sváteční pečivo. Doporučíme, co nabídnout vymrzlé návštěvě pro zahřátí, jak nejlépe připravit vánočního kapra a vypravíme se i za historií českých vánočních tradic.

FANZINE.cz dá tipy na netradiční sci-fi a fantasy dárky

Prosinec bude také na FANZINE.cz patřit Vánocům. Nabídneme tipy na netradiční vánoční dárky, které potěší fanoušky sci-fi a fantasy. Také vám ukážeme, že stromeček se dá ozdobit i něčím jiným, než obyčejnými baňkami. V literatuře a komiksu se ohlédneme za nejlepšími tituly vydanými v letošním roce.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..