×
TOPZINE.cz

TV tipy na víkend: Street Kings, Invaze, Rychle a zběsile, Nikdo nesmí chybět a další

Poodhalit skutečnou pravdu a vydat zločin spravedlnosti není lehkou záležitostí, zvláště když v tom brání láska nebo zfalšované důkazy. Odhodlání, které nemůže zlomit žádná překážka v podobě epidemie nebo hledání ztraceného žáka v neznámém městě, je však silnější.

Rychle a zběsile Zdroj: distributor filmu

Sobota 22. května

Film dne:

Street Kings (HBO; 22:00): Tom je neústupný policista, který je po vraždě svého parťáka odhodlán najít jeho vraha. Jenže začnou se vynořovat důkazy, které vedou právě k Tomovi. Tom pochopí, že od teď musí spoléhat jen na sebe a nikomu nedůvěřovat.

Žánr: krimi / drama / thriller / akční
Hrají: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Hugh Laurie
Režie: David Ayer (2008)

Invaze (Nova; 21:55): při výbuchu vesmírné stanice došlo k úniku látky, která může mít nedozírné následky pro celé lidstvo. Carol, která poodhalí krutou pravdu, musí na vlastní pěst bojovat proti této nebezpečné epidemii.

Žánr: thriller / sci-fi / horor
Hrají: Nicole Kidman, Daniel Craig, Bond Jackson
Režie: Oliver Hirschbiegel, James McTeigue (2007)

Rychle a zběsile (Prima; 22:15): do Dominicovy  party, která pořádá nelegální závody, se snaží proniknout policista Brian, aby poodhalil jejich nezákonnou činnost. Jenže k učinění spravedlnosti za dost mu brání láska k Dominicově sestře, kterou nechce ztratit.

Žánr: thriller / akční / krimi
Hrají: : Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez
Režie: Rob Cohen (2001)

Nikdo nesmí chybět Zdroj: distributor filmu

Neděle 23. května

Film dne:

Nikdo nesmí chybět (ČT 2; 23:20): třináctiletá Min-č´ Wej je najednou postavena do role učitele v jedné zapadlé vesničce na severu Číny po tom, co z vesnice odejde jediný učitel. Aby si však vysloužila odměnu, nesmí žádný žák opustit školu. Jenže díky chudobě se přesto jeden žák vydá do města a Wej musí udělat všechno pro to, aby se vrátil zpět.

Žánr: drama
Hrají: Minzhi Wei, Huike Zhang
Režie: Yimou Zhang (1999)

Setkání v červenci (Nova; 13:40): studijní neúspěchy v angličtině Jakuba dovedou na letní jazykový tábor, kde se má připravit na reparát. Ihned po příjezdu však zažívá šok, neboť jeho lektorkou je nenáviděná učitelka, která ho nechala navíc propadnout. Jenže to, co se bude dít dál, ani jeden z nich neočekával.

Žánr: komedie
Hrají: Daniela Kolářová, Oldřich Kaiser, Tomáš Holý
Režie: Karel Kachyňa (1978)

Swingtime (ČT 1; 20:00): Pavel je rozhodnut utéct se svou kapelou na západ. To však ještě netuší do jaké léčky se nechali nalákat. Jediný, kdo z ní vyvázne je Pavel, který se tak stává svědkem dalších příběhů, které se odvíjejí stejně jako ten jeho.

Žánr: drama
Hrají: Vladimír Dlouhý, Ingrid Timková, Alois Švehlík
Režie: Jaromír Polišenský (2006)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..