×
TOPZINE.cz

TV tipy na víkend: Psycho, Rychle a zběsile 3 a komiksový Wanted

FOTO: Janet Leigh Psycho
Janet Leigh ve filmu Psycho. Zdroj: Bontonfilm

Od tohoto víkendu pro vás máme víc televizních tipů než doposud. Hlavním lákadlem na obrazovkách bude nejznámější film Alfreda Hitchcocka Psycho. Akční snímky zase slibují oddychovou podívanou.

FOTO: Anthony Perkins Psycho
Anthony Perkins jako Norman Bates ve Hitchcockově Psychu. Zdroj: Bontonfilm

Psycho

Anthony Perkins hraje ve filmu roli duševně narušeného muže, jehož starý dům, příležitostně sloužící také jako motel, rozhodně není místem klidu, míru a odpočinku. O tom se přesvědčí i návštěvnice Marion, která zde zmizí.  Marionina sestra se proto spolu se soukromým detektivem vydává na cestu, aby Marion nalezli. Čeká je ovšem spousta nemilých překvapení.

Mezi zajímavosti patří, že Alfred Hitchcock koupil práva ke knize Roberta Blocha anonymně za devět tisíc dolarů. Taky si sehnal co nejvíc výtisků, aby minimum lidí znalo konec příběhu.

Vysíláno: pátek 7. června 2013, 00:20, Prima Cool

FOTO: Janet Leigh Psycho
Janet Leigh ve filmu Psycho. Zdroj: Bontonfilm

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Outsider mezi všemi teenagery Sean Boswell má jedinou životní lásku – nelegální automobilové závody. Jeho kroky však vedou k tomu, že si proti sobě poštve více autorit, než je schopen zvládnout, a proto je nucen přestěhovat se do Tokia ke svému otci. Avšak i zde se postupně dostane mezi driftery, kteří jsou však mnohonásobně lepší než ti, na které je zvyklý. Navíc se zakouká do přítelkyně s tokijským šampionem v driftu a problém je na světě.

Aby štáb vyvolal dojem, že se natáčí v Tokiu, najal šest set asijských statistů a nakoupil mnoho japonských aut s volantem na pravé straně.

Vysíláno: neděle 9. června, 20:00, Prima Cool

Fast Furios - Tokyo Drift
Oblíbeného Vina Diesela v tomto díle střídá Lucas Black. Zdroj: Universal Pictures

Wanted

Wesley Gibson patří mezi lidi s nudným vyčerpávajícím životem, ve kterém ho jako prémii navíc opouští jeho přítelkyně. To však trvá jen do doby, kdy se dozví, že jeho otec byl hlavou tajné organizace nájemných vrahů. Stojí před velkým rozhodnutím, zda po otci převzít jeho firmu, nebo radši žít dále svůj sice nudný, ale bezpečný život.

Film je natočen podle komiksu Marka Millara, a i když se od něj v mnohém liší, sám autor předlohy je s výsledkem velmi spokojený.

Vysíláno: neděle 9. června, 22:15, Prima Family

Další tipy:

Plán hry – sobota 8. června 2013, 13:15, Prima Family
Fantomas – sobota 8. června 2013, 16:15, Nova Cinema
Bourneův mýtus – sobota 8. června 2013, 20:00, Prima Cool
Účastníci zájezdu – neděle 9. června 2013, 20:20, NovaDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..