×
TOPZINE.cz

TV tipy na víkend: Pošetilost mocných, S nasazením života, Deník Bridget Jonesové, Zelená míle a další

Mít životní cíle je určitě dobrá motivace, jenomže co když se ukáže, že jsou nesplnitelné, respektive by mohly být, ale při vší smůle se to vždycky musí někde zaseknout. Byl mocný, bohatý a obávaný, stačil však jediný skandál a stala se z něj nicka. To si však nenechá líbit a plánuje odvetu, která se však tak trochu od jeho hlavního účelu mine.

Deník Bridget Jonesové Zdroj: Bontonfilm

Sobota 5. června

Film dne:

Pošetilost mocných (ČT 1; 16:55): ministr policie a financí Don Salluste není jen obávaným vymahačem daní, ale i intrikán, který peníze spíše odvádí do své kapsy než do státní pokladnice. Jenže jeho lakota se mu vymstí a Salluste slibuje pomstu, ale ani ta se mu příliš nevyvede.

Žánr: komedie / historický
Hrají: Louis de Funès, Yves Montand, Alberto de Mendoza
Režie: Gérard Oury (2005)

S nasazením života (ČT 1; 21:45): stárnoucí agent Frank Horrigan dostává druhou šanci, aby ochránil svého prezidenta. Tentokrát je však ochoten udělat cokoliv, aby se chmurná minulost neopakovala.

Žánr: krimi / drama / thriller
Hrají: Clint Eastwood, John Malkovich, Rene Russo
Režie: Wolfgang Petersen (1993)

Deník Bridget Jonesové (Prima; 20:00): Bridget, lehce baculatější třicátnice, má pro život jasno. Hodlá shodit nějaké to kilo a najít si opravdový vztah. Ale to není tak lehké, když se jí smůla a trapasy lepí přímo na paty.

Žánr: komedie / romantický
Hrají: Renée Zellweger, Hugh Grant, Celia Imrie
Režie: Sharon Maguir (2001)

Zelená míle Zdroj: distributor filmu

Neděle 6. června

Film dne:

Občan pes (ČT 2; 22:50): Podo je obyčejný kluk, který odjíždí do Bangkoku hledat práci. Jenže jak se ukáže, nic pak, co se stane téměř nedává smysl.

Žánr: komedie / fantasy / romantický
Hrají: Mahasamut Boonyaruk, Saengthong Gate-Uthong, Pen-Ek Ratanaruang
Režie: Wisit Sasanatieng (2004)

Zelená míle (Prima; 20:00): Paul pracuje jako dozorce ve vězení, ze kterého jsou zločinci posíláni přímo na smrt. Je zvyklí na ledacos, ale to, co přijde s obrovským vězněm Johnem, nečekal nikdo, ani on. John má totiž nadpřirozené schopnosti, díky kterým se mohou dít i zázraky.

Žánr: drama / mysteriózní / krimi
Hrají: Tom Hanks, David Morse, Bonnie Hunt
Režie: Frank Darabont (1999)

Maverick (Prima; 13:10): pokerový hráč Maverick se chystá na pokerový turnaj století, jenže aby se ho mohl zúčastnit, potřebuje k tomu určitý obnos peněz, který nemá. A aby toho nebylo málo, do cesty se mu postaví další překážky, které musí za svým vítězstvím zdolat.

Žánr: western / akční / komedie / dobrodružný
Hrají: Mel Gibson, Jodie Foster, James Garner
Režie: Richard Donner (1994)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..