×
TOPZINE.cz

TV tipy na víkend: Podraz, Intimní osvětlení, Z pekla, Gauneři a další

Pokud se loupež vymkne z rukou, může způsobit velkou paseku, a proto je nutné být neustále ve střehu. Kamarádství, které přetrvává roky, může také udělat do života velkou díru a zcela změnit dosavadní pohled na svět.

Sobota 25. července

Film dne:

Podraz (Prima; 16:20): dva docela neškodní podvodníci okradou poslíčka, který pracuje pro nejobávanějšího gangstera. Pokud se však chtějí vyhnout odplatě, musejí vymyslet pořádně rafinovanou lest.

Žánr: drama / krimi / komedie

Hrají: Paul Newman, Robert Redford

Režie: George Roy Hill (1973)

Intimní osvětlení (ČT 2; 21:15): po deseti letech se na malém městě setkají dva bývalí spolužáci z konzervatoře, z nichž každý to dotáhl jinam a oba žijí rozdílné životy. Jenže stačí jen několik dnů, které stráví společně, k tomu, aby přehodnotili svůj dosavadní život.

Žánr: drama / podobenství

Hrají: Karel Blažek, Zdeněk Bezušek

Režie: Ivan Passer (1965)

Z pekla (Prima; 22:05): inspektor Abberline je pověřen vyšetřováním případu brutálních vražd prostitutek, přičemž stopy vedoucí k vrahovi stále více poukazují na Jacka Rozparovače.

Žánr: thriller / krimi / mysteriózní / horor

Hrají: Johnny Depp, Heather Graham

Režie: Allen Hughes, Albert Hughes (2001)

Neděle 26. července

Film dne:

Gauneři (ČT 2; 22:40): po nevydařené krádeži diamantů se parta profesionálních lupičů schovává v opuštěném skladišti. Když se však objeví policie, je jim jasné, že je mezi nimi zrádce, a proto začnou řešit vzniklou situaci tak, jak to nejlépe umí – násilím.

Žánr: krimi / thriller / akční / drama

Hrají: Harvey Keitel, Tim Roth, Chris Penn

Režie: Quentin Tarantino (1992)

Poprava (Prima; 00:35): tři přátelé se rozhodnou strávit své prázdniny v Malajsii. Jenže to ještě nikdo z nich nemá tušení, že jim to obrátí život vzhůru nohama, neboť jeden z nich je obviněn z držení drog a na přiznání jeho dvou kamarádů závisí jeho život.

Žánr: drama / romantický / thriller

Hrají: Vince Vaughn, Anne Heche, Joaquin Phoenix

Režie: Joseph Ruben (1998)

Štěstí (ČT 1; 20:00): přátelé Monika a Toník se rozhodnou postarat o dvě děti své kamarádky, která není na tom psychicky dobře. Jenže přátelství přeroste v lásku a oběma to zkomplikuje život.

Žánr: komedie / drama

Hrají: Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška, Anna Geislerová

Režie: Bohdan Sláma (2005)

Ostatní:

Velká cena Maďarska (Nova; 13:30): přímý přenos 10. závodu MS vozů formule 1 na okruhu v Budapešti.

Moto GP – Velká Británie (Nova; 16:10): přímý přenos závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů na okruhu v Donington Parku.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..