×
TOPZINE.cz

TV tipy na víkend: Million Dollar Baby, Fantomas, Rain Man, Cesta z města a další

 

Zdědit bratra, který je navíc autista, nemusí mít jen záporné stránky, narozdíl od chtíče stát se profesionální boxerkou. Přísná pravidla mohou jít vskutku na nervy, a proto je nejvhodnější čas utéct z města na venkov. A aby vše probíhalo podle plánu, o to se už postará Fantomas.

Sobota 18. července

Film dne:

Million Dollar Baby (Nova; 22:10): Maggie je talentovaná boxerka, která se obrátí na stárnoucího majitele tělocvičny Frankieho s prosbou, aby ji trénoval. Frankie ji zprvu nedůvěřuje, a proto ho Maggie musí přesvědčovat o svých kvalitách. Jenže když už je úspěch na dosah, zasáhne osud.

Žánr: sportovní / drama

Hrají: Hilary Swank, Clint Eastwood, Morgan Freeman

Režie: Clint Eastwood (2004)

Fantomas (ČT 1; 20:00): o záhadném netvoru terorizujícím obyvatele Paříže se stále objevují pochybnosti o jeho existenci. Proto se Fantomas rozhodne unést novináře Fandora, který o něm napíše troufalý článek, který nezůstane bez odplaty.

Žánr: komedie / krimi / dobrodružný / fantasy

Hrají: Jean Marais, Louis de Funès

Režie: André Hunebelle (1964)

Poslední mohykán (Nova; 12:50): zámožný obchodník se starožitnostmi Kohout si velmi zakládá na disciplíně a tyranizuje tím celou rodinu. Teprve nedobrovolný pobyt v psychiatrické léčebně ho přivede k rozumu.

Žánr: komedie

Hrají: Jaroslav Marvan, Meda Valentová

Režie: Vladimír Slavínský (1947)

Neděle 19. července

Film dne:

Rain Man (Nova; 15:10): Charlie po smrti svého otce nezdědí ani cent a navíc zjistí, že má bratra Raymonda, který je autista. Tato situace však ztěžuje Charliemu jeho plány, které jeho bratr zcela převrátil naruby.

Žánr: drama

Hrají: Dustin Hoffman, Tom Cruise

Režie: Barry Levinson (1988)

V kůži Johna Malkoveche (Prima; 22:05): Craig nemůže zavadit o pořádný job, a když už mu dochází peníze, příjme nakonec místo učetního, kde se setkává s Maximi, se kterou nalezne vchod do „Johna Horatia Malkoviche“. První cesty do Malkovichovy mysli mohou začít.

Žánr: komedie / sci-fi / drama

Hrají: John Cusack, Cameron Diaz

Režie: Spike Jonze (1999)

Cesta z města (ČT 1; 20:00): programátor Honza, který je závislý na technice, se snaží utéct od hektického života do lůna přírody, kde touží najít odpočinek a klid. Jenže víkendový pobyt se nečekaně prodlouží a odstranit své dosavadní stereotypy bude pro něj těžší než se zdálo.

Žánr: komedie / romantický

Hrají: Tomáš Hanák, Barbora Nimcová, Luba Skořepová

Režie: Tomáš Vorel st. (2000)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..