×
TOPZINE.cz

TV tipy na víkend: Madisonské mosty, Toy Story 2: Příběh hraček, Podezření, Hon na ponorku

Byla to jen krátká a zakázaná láska, ale přesto je spojila na věčnost. Jejich společné tajemství se začne odkrývat ve chvíli, kdy oba mají netradiční posmrtné přání. Na pár dní měli zůstat sami a užívat si. Jenže jejich nestřeženosti využije majitel hraček, aby získal cennou trofej v podobě kovboje Woodyho. A jak se ukáže, není jediný, kdo se dostal do podobné šlamastiky.

Toy story 2: Příběh hraček Zdroj: falcon.cz

Sobota 19. června

Film dne:

Toy Story 2: Příběh hraček (Prima; 15:10): hračky zůstávají svému osudu po tom, co jejich majitel odjíždí na tábor. Toho využije posedlý sběratel a unáší kovboje Woodyho. S tím se však odmítají smířit ostatní hračky, a proto se vydávají Woodymu na pomoc.

Žánr: animovaný / rodinný / komedie / fantasy
Hrají: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack
Režie: Ash Brannon, John Lasseter, Lee Unkrich (1999)

Madisonské mosty (Nova; 15:15): sourozenci Carolyn a Michael, kteří vyřizují matčinou pozůstalost, objeví v matčiných věcech závěť muže, který měl stejné přání jako jejich matka, aby byl jeho popel rozprášen z nedalekého mostu. Začnou proto pátrat, co ty dva kdysi spojovalo a odhalovat tak jedno staré tajemství.

Žánr: drama / romantický
Hrají: Clint Eastwood, Meryl Streep, Annie Corley
Režie: Clint Eastwood (1995)

Anglický pacient (ČT 1; 21:00): Hana je zdravotní sestrou, která ošetřuje vojáka s těžkými popáleninami, jehož identita je neznámá. Pacient je však brzy konfrontován se svou vlastní minulostí, která jej pronásleduje.

Žánr: romantický / drama / válečný
Hrají: Ralph Fiennes, Juliette Binoche, Willem Dafoe
Režie: Anthony Minghella (1996)

32A Zdroj: distributor filmu

Neděle 20. června

Film dne:

Hon na ponorku (Nova; 22:25): atomová superponorka Rudý říjen vyplouvá na zkušební plavbu, která se však promění v nebezpečný zápas o nový život posádky v Americe. Ve hře je nejen zničení samotné ponorky Rusy, ale i rozpoutání třetí světové války.

Žánr: drama / dobrodružný / thriller / akční
Hrají: Sean Connery, Alec Baldwin, Scott Glenn
Režie: John McTiernan (1990)

Podezření (Prima; 22:15): prokurátor Rusty Sabich pátrá po vrahovi své bývalé milenky, která byla surově zavražděna. To však ještě netuší, že to bude právě on, kdo bude označen za vraha a proto musí rychle jednat a dokázat svou nevinu.

Žánr: krimi / drama / thriller / mysteriózní
Hrají: Harrison Ford, Brian Dennehy, Raul Julia
Režie: Alan J. Pakula (1990)

32A (ČT 2; 22:40): třináctiletá Maeve se začíná zajímat o vše, co souvisí s dospíváním a skutečným ženským světem. Čeká na svou první láska, která bude zároveň i její velkou životní zkouškou.

Žánr: drama
Hrají: Aidan Quinn, Jared Harris, Orla Brady
Režie: Marian Quinnová (2007)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..