×
TOPZINE.cz

TV tipy na víkend: Hooligans, Spojenec, Příští rok ve stejnou dobu, Čarodějův učeň a další

Díky svému spolubydlícímu se dostal do problémů, které ho stáli studium na vysoké škole, to byl však teprve začátek, který vyústí v nebezpečnou potyčku mezi dvěma znepřátelenými fotbalovými gangy. Dokud se nepoznali, měl každý svůj život. Pak se každoročně scházeli a jejich láska neztrácela na vášni. Láska je sice silná, ale bude schopna překonat překážky, které jí nastražila nemilosrdná realita.

Hooligans Zdroj: spi-film.cz

Sobota 29. května

Film dne:

Hooligans (Prima; 01:00): Matt je neprávem vyhozen z Harvardu a do Londýna přijíždí za svou sestrou, kde se chce na čas usadit. To však ještě netuší, jak ho jeho pobyt v Londýně ovlivní, neboť z hodného chlapce se stává nenasytný rváč.

Žánr: drama
Hrají: Elijah Wood, Charlie Hunnam, Claire Forlani
Režie: Lexi Alexander (2005)

Ponorka U-571 (ČT 1; 21:15):  spojenecké síly objevily německou ponorku U-571, která byla poničena předchozím útokem. Teď je na Američanech, aby vnikly do ponorky a odcizili dešifrovací přístroj. Jenže nic nefunguje podle sjednaného plánu a americká posádka je nucena začít improvizovat.

Žánr: akční / drama / válečný
Hrají: Matthew McConaughey, Bill Paxton, Harvey Keitel
Režie: Jonathan Mostow (2000)

Spojenec (Prima; 20:00): detektiv Keith Miller se musí utkat s jedním z nejrafinovanějších zločinců, které doposud poznal. Čím víc se situace přiostřuje, tím víc si Keith uvědomuje, že v této hře neexistují jednoznačná pravidla a že dobro a zlo si neustále mezi sebou vyměňují role.

Žánr: drama / krimi / thriller / mysteriózní
Hrají: Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster
Režie: Spike Lee (2006)

Voda Zdroj: distributor filmu

Neděle 30. května

Film dne:

Příští rok ve stejnou dobu (Prima; 00:15): George i Doris jsou zadaní, přesto v sobě najdou zalíbení a slíbí si, že se každý rok ve stejnou dobu budou scházet.  A i když jejich životy plynou, jejich vášeň nevyprchává.

Žánr: komedie / drama / romantický
Hrají: Ellen Burstyn, Alan Alda
Režie: Robert Mulligan (1978)

Čarodějův učeň (ČT 1; 14:50): sirotek Krabat se dostává do tajemného mlýna, kde se spolu s dalšími učedníky učí čarodějnému umění. Nesmí se přitom setkat s žádným člověkem. To však Krabat poruší kvůli své lásce k vesnické dívce, na níž záleží další Krabatův osud.

Žánr: animovaný / horor / pohádka
Hrají: Luděk Munzar, Jaroslav Moučka
Režie: Karel Zeman (1977)

Voda (ČT 2; 22:45): malá Chuyia, která se ve svých osmi letech stává vdovou, je poslána do zvláštních útulků, kde v odříkání stráví zbytek života. Tady se potkává s Kalyani, která je zamilovaná do politického aktivisty. Jenže dozorkyně má s Kalyanou zcela jiné plány.

Žánr: drama / muzikál / msteriózní / romantický
Hrají: Seema Biswas, Lisa Ray, John Abraham
Režie: Deepa Mehta (2005)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..