×
TOPZINE.cz

TV tipy na víkend: Coach Carter, Auto zabiják, Firma a další

Podceňovat tři krásné ženy za volantem se může vymstít, neboť ony dobře znají, jak radikálně zakročit, aby byl zjednán pořádek. Zcela jiné metody na získání respektu se však využívají na Východě, což může zamotat hlavu nejednomu novináři.

Film dne:

Coach Carter (Nova; 20:00): bývalý špičkový basketbalista Ken Carter se ujme zanedbaného školního týmu v malém městě. Jenže když zjistí, že jeho svěřenci mají špatný prospěch ve škole, rozhodne se radikálně jednat a to zavřít tělocvičnu. Tím si však pobouří nejen hráče ale i jejich rodiče.

Žánr: drama / sportovní

Hrají: Samuel L. Jackson, Rob Brown

Režie: Thomas Carter (2005)

Auto zabiják (Nova; 22:30): kaskadérovi Mikovi je lépe se vyhnout obloukem, neboť mezi jeho zábavu patří jízda autem, které mu slouží jako vražedná zbraň. Ale na každého jednou dojde a i Mikovi brzy ztuhne úsměv na rtech.

Žánr: akční / krimi / thriller

Hrají: Kurt Russell, Zoe Bell, Rosario Dawson

Režie: Quentin Tarantino (2007)

Tenkrát na Východě (Prima; 20:00): člen císařské stráže Chon se snaží osvobodit čínskou princeznu, která byla unesena na Divoký Západ. Jeho schopnosti se ukáží být nezbytné, neboť bojové umění dokáže zjednat mnohem větší respekt než vznešené diplomatické vyjednávání.

Žánr: akční / western / komedie / dobrodružný

Hrají: Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu

Režie: Tom Dey(2000)

Neděle 2. srpna

Film dne:

Firma (Nova; 14:55): ambiciózní absolvent práv Mitche McDeerea příjme perspektivní místo v advokátní firmě. Jenže místo vytoužené kariéry mu jde o život.

Žánr: thriller / drama

Hrají: Tom Cruise, Jeanne Tripplehorn, Gene Hackman

Režie: Sydney Pollack (1993)

Volání svobody (Prima; 00:10): šéfredaktor jihoafrických novin Donald Woods pátrá po vinících, kteří zapříčinili smrt jeho černošského přítele, bojovníka proti apartheidu. Pátrání však znepokojuje vládnoucí režim, který se Woodse snaží zastavit.

Žánr: drama

Hrají: Kevin Kline, Denzel Washington, Penelope Wilton

Režie: Richard Attenborough (1987)

Utrpení (ČT 2, 22: 35): na první pohled zřejmá nešťastná nehoda při lovu, jenže  šerif Wade si není tak zcela jist, že by šlo o pouhou nehodu. Jeho vyšetřování mu však komlikuje nejen jeho osobní život, ale i posedlost případem.

Žánr: drama

Hrají: Nick Nolte, Sissy Spacek, James Coburn

Režie: Paul Schrader (1997)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..