×
TOPZINE.cz

TV tipy na úterý: Útěk do divočiny, Lovec hlav, Před úsvitem

utek-do-divociny 1Když i policie má krátké ruce, nezbývá než do akce povolat Lovce hlav, který si nedělá starosti s porušováním zákonů. Rozhodl se opustit pohodlí civilizace, vydat se do drsné přírody a naučil se v ní žít. Jenže sen se nemusí vyrovnat tvrdé skutečnosti.

Zdroj: bontonfilm.cz
Útěk do divočiny Zdroj: bontonfilm.cz

Film dne:

Útěk do divočiny (Nova Cinema; 20:00): Chris se vydává na cestu za krásou do nezkrocené divočiny, ve které ho však čeká kromě toho příjemného i ta odvrácena strana, která ho může stát víc, než si sám uvědomoval.

Žánr: dobrodružný / drama
Hrají: Emile Hirsch, Vince Vaughn, William Hurt
Režie: Sean Penn (2007)

Lovec hlav (ČT 2; 20:00): stojí na straně zákona, přesto od něj dává policie  ruce pryč. Bojuje totiž proti zločincům svéráznými metodami, které se neslučují s policejními pravidly. Jeho novou obětí je nepolapitelný zločinec Jestřáb, který nehodlá jen tak prohrát.

Žánr: akční / thriller
Hrají: Jean – Paul Belmondo, Bruno Cremer, Jean Négroni
Režie: Philippe Labro (1976)

Před úsvitem (Prima COOL; 22:00): Američan Jesse a Francouzka Céline se setkávají náhodně ve vlaku, kde si vzájemně padnou do oka. Rozhodnou se proto vysednout ve Vídni a společně strávit neobyčejných čtrnáct hodin, a to vše s vědomím, že na sebe mají jednu jedinou noc.

Žánr: drama / romantický
Hrají: Ethan Hawke, Julie Delpy, Andrea Eckert,
Režie: Richard Linklater (1995)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..