×
TOPZINE.cz

TV tipy na úterý: Prvotní strach, Charly, Země mustangů

Jeho jediným přáním bylo být chytřejší a byl schopen pro to udělat cokoliv. I podstoupit riskantní experiment, který mu nabídl lepší život, ale zároveň ho zničil. Bylo to další vítězné tažení, které se však proměnilo v prohranou bitvu se svým svědomím. Dva toho zmohou více než jeden, zvláště tehdy, když jeden z nich je stárnoucí kovboj a druhý mladý indián.

Provotní strach Zdroj: distributor filmu

Film dne:

Prvotní strach (Nova; 23:05): právník Martin Vail se ujímá případu, v němž je z vraždy biskupa obviněn mladý ministrant Aaron. Vail vidí svou příležitost, která mu však zcela zastře jeho jasné uvažování a jeho vítězství se může rychle proměnit ve vlastní prohru.

Žánr: drama / thriller / krimi
Hrají: Richard Gere, Laura Linney, Edward Norton
Režie: Gregory Hoblit (1996)

Charly (ČT 1; 09:00): mentálně zaostalý Charly se snaží sebezdokonalovat, jenže jeho snahy přicházejí vniveč. Kromě toho, že si z něj všichni dělají legraci, ho také rozčiluje, že je hloupější než laboratorní myš. To se však změní po experimentální mozkové operaci.

Žánr: drama / sci-fi
Hrají: Cliff Robertson, Claire Bloom, Lilia Skala
Režie: Ralph Nelson (1968)

Země mustangů (Prima Cool; 22:00): jediným snem stárnoucího kovboje je chytit posledního volně žijícího černého mustanga. Jenže jeho výpravy jsou neúspěšné, dokonce při jedné z nich dojde k úrazu. Štěstí však stojí na jeho straně a posílá mu indiánského chlapce.

Žánr: western
Hrají: Joel McCrea, Patrick Wayne
Režie: John C. Champion (1976)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..