×
TOPZINE.cz

TV tipy na úterý: Pošťák, Smrtonosná past 2, Na ostří nože

Mít tolik pošty, že je potřeba vlastnit svého pošťáka, je snem několika hvězd. Létání má zajišťovat nejbezpečnější přesun za cílem své cesty, jenže o tom ví své policista John McClan, který se musí postavit teroristům a intelektuál Charlese, který po ztroskotání letadla stojí nejen před zdoláním samotné divočiny, ale i jednoho troufalého fotografa.

Film dne:

Pošťák (ČT 2; 20:00): chilský básník Pablo Neruda je donucen odejít ze své země do exilu na ostrov Capri, kde mu dochází denně tolik pošty, že je nucen si najmout osobního doručovatele, pro kterého se stává přátelství s Pablem velkým obratem v jeho životě.

Žánr: drama / romantický

Hrají: Philippe Noiret, Massimo Troisi

Režie: Michael Radford (1994)

Smrtonosná past 2 (HBO; 22:00): druhé pokračování úspěšného akčního thrilleru se tentokrát odehrává na newyorském letišti, na kterém má policista John McClan vyzvednout svou ženu. Jenže to ještě netuší, že se bude muset opět postavit perfektně vycvičených teroristům.

Žánr: akční / thriller / dobrodružný

Hrají: Bruce Willis, Bonnie Bedelia

Režie: Renny Harlin (1990)

Na ostří nože (HBO 2; 13:45): havárie letadla v mrazivé divočině Aljašky postaví proti sobě intelektuála Charlese Morse a sebevědomého fotografa Roberta Creena v brutálním boji o přežití, přičemž  největší nebezpečí se neskrývá v přírodě, ale v nich samých.

Žánr: drama / akční / dobrodružný / thriller

Hrají: Anthony Hopkins, Alec Baldwin

Režie: Lee Tamahori (1997)

Ostatní:

Antoni Gaudí (ČT 2; 16:00): dokument o geniálním architektovi z Barcelony.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..