×
TOPZINE.cz

TV tipy na úterý: Malý velký muž, Nebezpečné známosti, Snídaně na Plutu

Jeho život byl jako na houpačce, přesto měl možnost toho zažít víc než kdokoli jiný a přesvědčit se na vlastní pěst, jak rozdílné životy žijí indiáni  a jejich nesmiřitelní nepřátelé běloši. Láska je nebezpečná, může měnit, zrazovat, ale především zabíjet ty, na kterých nejvíc záleží.

Nebezpečné známosti Zdroj: distributor filmu

Film dne:

Malý velký muž (ČT 2; 20:00): Jack se rozhodl poodhalit svůj životní příběh, který byl spjat jak s indiány, kteří ho vychovali a dali mu zázemí, tak i s bílými, kteří ho naučili stát se pistolníkem a obchodním a kteří mu možná vzali víc než tuší.

Žánr: western / drama / komedie
Hrají: Dustin Hoffman, Faye Dunaway, Chief Dan George
Režie: Arthur Penn (1970)

Nebezpečné známosti (ČT 1; 22:05): Valmont je muž, který miluje lehkovážné hrátky a jeho obětí se má stát nevinná paní de Torvel. Do hry navíc vstupuje i protřelá markýza de Merteuil a krutý plán tak začíná nabírat na obrátkách.

Žánr: drama / romantický
Hrají: John Malkovich, Michelle Pfeiffer, Keanu Reeves
Režie: Stephen Frears (1988)

Snídaně na Plutu (ČT 2; 23:40): Patrick to nemá v životě příliš lehké, je odložený nemanželský chlapec, který se svým chováním liší od většiny. Přesto je to však člověk, který si překážky nepřipouští i ve chvíli, kdy se s ním život příliš nemazlí.

Žánr: komedie / drama
Hrají: Cillian Murphy, Liam Neeson, Stephen Rea
Režie: Neil Jordan (2005)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..