×
TOPZINE.cz

TV tipy na úterý: Láska nebeská, Rudovous, Rozvod po italsku

laska-nebeskaI když je téměř neviditelná, je všude kolem nás. A někdy stačí jen malý okamžik, aby propukla v lásku nebeskou. Jenže co dělat, když se zamilujete a v cestě za láskou vám stojí manželka. Je nutné se jí nějak nenápadně zbavit. Léčba šokem může mít stokrát větší účinnost než slova, která naráží na odpor k pochopení.

Zdroj: bontonfilm.cz
Zdroj: bontonfilm.cz

Film dne:

Láska nebeská (Prima; 21:10): v předvánočním Londýně to vře láskou úplně na každém rohu a nevyhýbá se ani takovým, jako je samotný ministerský předseda. Navíc vše vyvrcholí na Štědrý večer s romantickými, dráždivými a komickými důsledky pro všechny zúčastněné.

Žánr: komedie / romantický / drama

Hrají: Keira Knightley, Hugh Grant, Bill Nighy

Režie: Richard Curtis (2003)

Rudovous (ČT 2; 00:05): lékař, kterému přezdívají pro jeho zrzavou bradu Rudovous, se věnuje těm, kteří ho nejvíce potřebují. Jsou to lidé, kteří žijí na pokraji bídy a do tohoto prostředí přichází mladý absolvent lékařské fakulty, kteří začíná pomalu chápat skutečnou podstatu svého poslání.

Žánr: drama

Hrají: Toshirô Mifune, Tsutomu Yamazaki, Kyôko Kagawa

Režie: Akira Kurosawa (1965)

Rozvod po italsku (ČT 2; 20:00):  v Sicílii je manželství velmi ctěnou institucí, se kterou si není radno zahrávat. Neboť každá nevěra musí být potrestána. A proto baronovi Ferdinandovi Cefalu nezbývá nic jiného, než se zbavit své dosavadní manželky, aby mohl být se svou milovanou.

Žánr: komedie

Hrají: Marcello Mastroianni, Stefania Sandrelli

Režie: Pietro Germi (1961)1 Komentář TV tipy na úterý: Láska nebeská, Rudovous, Rozvod po italsku

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..