×
TOPZINE.cz

TV tipy na úterý: Ghetto, Protivný sprostý holky, Božská relikvie

Hudební nadání může v některých případech zachránit život, zvlášť když se pak jedná o ghetto, které má pod dozorem sadisticky mladík. Přežít školu může být větší oříšek než přežít život v divočině. A vlastnit zbraň, která dřív patřila bohům, se může vymstít.

Film dne:

Ghetto (ČT 2; 20:00): několik tisíců Židů vilniuského ghetta má na starosti sadistický nacista Kittel, který má mimo jiné i velkou slabost pro umění. A proto když v ghettu objeví bývalou operní zpěvačku, neváhá obnovit provoz tamního divadla. Situace se však změní ve chvíli, kdy Německo začne prohrávat a osud ghetta je nejistý.

Žánr: historický / válečný
Hrají: Heino Ferch, Erika Marozsán
Režie: Audrius Juzenas (2006)

Protivný sprostý holky (Nova; 20:00): Cady prožila své dětství v africké divočině a po patnácti letech domácího vyučování se konečně chystá do skutečné školy. Jenže přežít na škole bude možná ještě víc obtížnější než v divočině.
Žánr: komedie / drama
Hrají: Lindsay Lohan, Tina Fey
Režie: Mark Waters (2004)
Božská relikvie (Nova; 22:50): hledač pokladů Jackie vlastní vzácný meč, po kterém prahne satanský kult nebezpečných zločinců a aby jej přinutili vzdát se ho, unesou jeho přítelkyni. Proto Jackiemu nezbývá než podniknout nebezpečnou cestu k její záchraně.
Žánr: akční / dobrodružný / komedie
Hrají: Jackie Chan, Alan Tam
Režie: Jackie Chan (1987)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..