×
TOPZINE.cz

TV tipy na úterý: Čínská čtvrť, Cukr, med a feferonka, Předčítač

Byl to obyčejný případ manželské nevěry, kterých se mu na stole válí tisíce, jenže jak se ukáže, jde o víc než jen o manželskou nevěru, za kterou stojí nevyřešená hádanka, jejíž rozluštění stále více přitahuje soukromého detektiva Gittese. Dříve je spojovalo vášnivé pouto, dnes je od sebe odděluje krutá minulost, která dodnes mezi nimi stojí. A stačilo by jen jediné gesto, které by vše zachránilo.

Čínská čtvrť Zdroj: distributor filmu

Film dne:

Čínská čtvrť (ČT 2; 20:00): soukromý detektiv Gittes je zapleten do komplikovaného případu, který slibuje poodhalení velkého zločinu. Jenže jeho čmuchání se nelíbí na vyšších místech a ani přes varování se nemíní svého případu vzdát.

Žánr: krimi / drama / thriller
Hrají: Jack Nicholson, Faye Dunaway, John Huston
Režie: Roman Polanski (1992)

Cukr, med a feferonka (Tv barrandov; 20:05): bláznivá povídková komedie, složená ze tří příběhů, ve kterých o absurdní scény a krásné ženy není nouze.

Žánr: komedie
Hrají: Renato Pozzetto, Edwige Fenech, Pippo Franco
Režie: Sergio Martino (1980)

Předčítač (HBO; 23:55): student práv Michael sleduje procesy s válečnými zločinci. K jeho údivu sedí na lavici obžalovaných žena, se kterou v minulosti udržoval milostný vztah a která se rázem z jeho života vytratila. Jen oni však znají tajemství, které by jí mohlo pomoci, ale ani jeden nenajde odvahu jej vyzradit.

Žánr: drama / romantický
Hrají: Kate Winslet, David Kross, Ralph Fiennes
Režie: Stephen Daldry (2008)Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..