×
TOPZINE.cz

TV tipy na tento víkend: Twilight, Transformers 2 a rodinný animák

Transformers 3

Tento víkend se můžete na televizních obrazovkách těšit na druhý díl Twilight ságy, druhý díl Transformers a animovaný film Lovecká sezóna.

Foto: obrázek z filmu Transformers: Pomsta poraženených
Transformeři útočí! Zdroj: Bontonfilm

Transformers: Pomsta poražených

Druhý díl přináší pokračování příběhu z jedničky. Hlavní hrdina Sam nachází kousek matérie, o kterou mezi sebou bojují transformeři. Ti se nyní soustředí na jeho dopadení, což jistě není dobrá vyhlídka pro Sama, který se tak vydává na útěk před několika desítkami robotů.

Divácká odezva na dvojku není už taková jako na předchozí díl. Film sází na propracované efekty bitev mezi transformery, avšak to je právě ten problém. Tvůrci to poněkud přehnali, a tak se akční scény po čase stávají nudnými. Děje ubývá na úkor těchto scén a třetí díl je na tom ještě poněkud hůře. V tomto případě platí, že jednička je nejlepší.

Transformers: Pomsta poražených
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller, USA, 2009, 150 minut
Režie: Michael Bay, Hrají: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro

Vysíláno: sobota 8. prosince, 20:20, Nova

Vybere si Bella Jacoba? Zdroj: SPI Film

Twilight sága: Nový měsíc

Stejný večer, jiný kanál. Pokud nejste zrovna fanoušci (spíše fanynky) obřích robotů, stačí přepnout a je tu něco pro teenagerské fanynky Edwarda. Zápletka filmu je jednoduchá, Edward opouští Bellu, která se tím trápí. Má však stále svého kamaráda Jacoba, což je tedy pro změnu vlkodlak. Bella má tedy trauma z toho, co ke komu cítí a necítí.

A to je vlastně všechno. Tento snímek sází na oblíbenost mezi mladými dívkami a na herecké obsazení. Kdo však nezná knihy, tak nějaké spojitosti nepochopí, což tedy není negativum, jelikož mnoho filmů podle předloh má takové mouchy. Opět zde platí to, co u předchozího snímku – dvojka není tak dobrá jako jednička, přesto je to divácky jeden z nejzajímavějších filmů přes víkend.

Twilight sága: Nový měsíc
Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický, USA, 2009, 125 minut
Režie: Chris Weitz, Hrají: Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner, Jackson Rathbone, Ashley Greene

Vysíláno: sobota 8. prosince, 20:00, Prima Family

Lovecká sezona

Kromě sci-fi filmů se o víkendu můžeme těšit i na něco rodinného. Děj animáku se točí kolem dvojice hlavních postav medvěda Booga a jelena Elliota. Boog není zvyklý na otevřenou přírodu, ale Elliot ho přesvědčí, ať s ním jde do lesa, do divočiny. Bohužel pro ně, se tam dostanou zrovna, když začíná lovecká sezona. Hlasy hlavních hrdinů namluvili Martin Lawrence a Ashton Kutcher.

Lovecká sezona
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný, USA, 2006, 86 minut
Režie: Jill Culton, Anthony Stacchi, Roger Allers, Hrají: Martin Lawrence, Ashton Kutcher, Gary Sinise, Debra Messing, Billy Connolly

Vysíláno: pátek 7. prosince, 20:00, Nova CinemaDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..