×
TOPZINE.cz

TV tipy na pondělí: Slavnosti sněženek, Splašený vlak, Cesta do ráje

Doufali, že to nejhorší mají za sebou. To však ještě netušili, že to, co je čeká, bude mnohem těžší zkouškou jejich síly a úsilí vzepřít se tvrdé realitě a neúprosnému osudu. Dvě znesvářené myslivecké spolky a jeden divočák, kterého skolili jedni, ale na půdě svých rivalů. Pře o to, komu patří a hlavně na jaký způsob bude připraven se nemůže obejít bez ostrých slov a pěstí.

Slavnosti sněženek Zdroj: bontonfilm

Film dne:

Slavnosti sněženek (Nova Cinema; 20:00): vše začalo nevinně v podobě lovu na kance, který se však stal cílem sporu dvou znepřátelených mysliveckých spolků, na jehož konci se měla odehrát hostina, která měla oba znesvářené tábory usmířit. Jenže všechno nefunguje podle představ.

Žánr: komedie
Hrají: Rudolf Hrušínský, Jaromír Hanzlík, Josef Somr
Režie: Jiří Menzel (1983)

Splašený vlak (ČT 1; 22:00): z aljašského přísně střeženého vězení se podaří uprchnout dvěma trestancům, kteří poté naskočí na nákladní vlak, jenže to ještě netuší, že právě z něho vypadl strojvůdce a v patách jim je ředitel věznice, který chce vězně dostat zpět za každou cenu.

Žánr: akční/ dobrodružný/ drama/ thriller
Hrají: Jon Voight, Eric Roberts, Rebecca De Mornay
Režie: Andrej Končalovskij (1985)

Cesta do ráje (Prima Cool; 22:00): skupina žen se po leteckém útoku, při němž ztroskotala jejich loď, dostává na pevninu, kde je však čeká ještě větší zkouška jejich odhodlanosti a odvahy. Neboť na ostrově existují koncentrační tábory pro ženy, v nichž zažívají peklo.

Žánr: drama / válečný / historický
Hrají: Glenn Close, Frances McDormand, Pauline Collins
Režie: Bruce Beresford (1997)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..