×
TOPZINE.cz

TV tipy na pondělí: Revizoři, Nebezpečné myšlenky, Tváří v tvář

RevizořiNebezpečno je nejen na silnicích, ale i v maďarském podzemí, kde jsou ohroženy lidské životy. Pak je nutno zachovat chladnou hlavu, vypustit myšlenky a postavit se v tváří v tvář zlu. Neboť to může měnit podoby i fyzické.

Film dne:

Revizoři (ČT 2; 23:40): Bulcsú je šéfem poněkud bizardní skupiny kontrolorů jízdenek budapešťského metra, kteří se potýkají nejen s černými pasažéry, ale i s provokatérem všech revizorů Kukačkou a s tajemnou postavou v kápi, která strhává nevinné oběti pod vlak.

Žánr: thriller / komedie / mysteriózní

Hrají: Sándor Csányi, Zoltán Mucsi

Režie: Nimród Antal (2003)

Nebezpečné myšlenky (ČT 1; 22:20): Lou Anne přijímá místo učitelky na Parkmontské střední škole, ale už první den je nemile překvapena chováním a vystupováním svých žáků. Proto je odhodlána k radikálním krokům, které mohou pro ni znamenat i konec.

Žánr: drama / krimi / mysteriózní / thriller

Hrají: Michelle Pfeiffer, George Dzundza

Režie: John N. Smith (1995)

Tváří v tvář (Nova; 21:50): zabiják Troy je po šesti letech konečně dopaden, aby si mohl odpykat své zločiny. Jenže těsně před svým zatčením umístil někde bombu a Sean se vydává do vězení pod tváří Troye, aby zjistil informace o umístění bomby. Jenže to si Troy nenechá líbit.

Žánr: akční / thriller / drama / sci-fi

Hrají: John Travolta, Nicolas Cage

Režie: John Woo (1997)

Foto v perexu: ceskatelevize.cz




Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..