×
TOPZINE.cz

TV tipy na pondělí: Dobrou noc a hodně štěstí, Cliffhanger, Pěstuj si svou levačku

Boxovat s příručkou je možná šílený nápad, ale pro zmatení soupeře to snad zabere. A pokud fyzická síla zklame, pak nezbývá než se soustředit na slovní konfrontaci a zahnat soupeře do kouta. A pokud ani to nevyjde, zbývá se jen vydat do hor a čekat, že situaci zachrání horský vůdce v podání Sylvestra Stallona.

Film dne:

Dobrou noc a hodně štěstí (ČT 2; 23:50): rekonstrukce sporu komentátora zpravodajství stanice CBS Edwarda Murrowa se senátorem Josephem McCarthyhym, který v 50. letech vyšetřoval občany podezřelé ze spolupráce s komunisty, z nichž někteří byli obviněni neprávem.

Žánr: drama / historický

Hrají: David Strathairn, Patricia Clarkson, George Clooney

Režie: George Clooney (2005)

Cliffhanger (Nova; 21:40): horský vůdce Gabe Walker zjišťuje příliš pozdě, že tísňový signál je od zločinců, kteří se s letadlem zřítili v horách i se 100 miliony dolarů. Pátrání po penězích se změní v boj o přežití.

Žánr: akční / dobrodružný / thriller

Hrají: Sylvester Stallone, John Lithgow

Režie: Renny Harlin (1993)

Pěstuj si svou levačku (ČT 2; 01:20): krátká groteska na téma boxu, která se zaměřuje na pomocníka na statku, který se rozhodne vstoupit do boxerského ringu. Nedostatek jeho zkušeností má zachránit boxerská příručka.

Žánr: komedie / krátkometrážní

Hrají: Jacques Tati

Režie: René Clément (1936)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..