×
TOPZINE.cz

TV tipy na pátek: Hitch: Lék pro moderního muže, Hedvábná cesta, Malý pasák

hedvabna-stezkaJak nejlépe zapůsobit na ženu ví jediný muž, který se o své rady dělí s ostatními, kteří touží získat přízeň něžného pohlaví. Jenže to ještě netuší, že svých rad brzy sám využije. Být malý a zrzavý kluk znamená potíže, jenže co když to přece jen nějakou výhodu bude mít, třeba v přátelství s místním pasákem?

Zdroj: distributor filmu
Zdroj: distributor filmu

Film dne:

Hitch: Lék pro moderního muže (Nova; 20:00): Alex se živí jako schůzkolog a nejednomu muži tak pomohl získat ženu svých snů. Do vlastních sítí se však zaplete v okamžiku, kdy mu do života vstoupí mazaná bulvární novinářka Sara, pro kterou by odhalení dosud anonymního schůzkologa znamenalo terno.

Žánr: komedie / romantický
Hrají: Will Smith, Eva Mendes, Kevin James
Režie: Andy Tennant (2003)

Hedvábná cesta (HBO; 23:20): i když má Hervé všechno, o čem ostatní muži jen mohou snít, přesto není spokojený. Chybí mu totiž životní výzvy. Proto se rozhodne podniknout cestu do nepřístupného Japonska, kde na něho čeká však víc, než on sám mohl očekávat.

Žánr: drama / romantický
Hlasy: Keira Knightley, Michael Pitt, Sei Ashina
Režie: François Girard (2007)

Malý pasák (Nova; 00:50): osamocený devítiletý kluk Pimp se spojí s přátelským pasákem Džusem proti podlému starostovi, který chce zničit Džusův vyhlášený striptýzový bar. Vymyslí společně plán, který má starostu zničit.

Žánr: animovaný / komedie
Hlasy: Jennifer Tilly, Carmen Electra, William Shatner
Režie: Mark Brooks, Peter Gilstrap (2005)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..