×
TOPZINE.cz

TV tipy na pátek: Duch, Hartova válka, Šakal

hartova-valkaNa odstranění vysokého úředníka povolali jednoho z nejlepších. Ten však zatím nemá tušení, že jeho akce nebude probíhat tak hladce, jak si naplánoval, neboť se připravuje defenziva. Smrtí nemusí všechno krásné skončit. Naopak může začít něco, co pomůže oběma stranám se vyrovnat se ztrátou. Jediné, co je potřeba, je najít ochotné medium.

hartova-valka, Zdroj: bontonfilm.cz
Hartova válka, Zdroj: bontonfilm.cz

Film dne:

Duch (Nova; 20:00): newyorský bankovní úředník Sam je zavražděn, ale přesto nechce opustit svou milovanou dívku Molly. Proto se s ní snaží navázat spojení přes medium.

Žánr: komedie / romantický / thriller / drama
Hrají: Patrick Swayze, Demi Moore, Whoopi Goldberg
Režie: Jerry Zucker (1990)

Hartova válka (Nova; 22:30): syn senátora Thomas Hart je zajat německými vojáky a poté poslán do zajateckého tábora. Jednoho večera dojde k vraždě, ze které je obviněn jeden z černých vojáků. Hart, který je obhájcem, stojí před těžkým úkolem, protože ve hře je mnohem víc, než se zpočátku zdálo.

Žánr: drama / válečný
Hrají: Bruce Willis, Colin Farrell
Režie: Gregory Hoblit (2002)

Šakal (Prima; 22:15): mafiánský boss Murada je rozhodnut pomstít smrt svého bratra, a proto najímá nejznámějšího profesionálního zabijáka, který má spáchat atentát na ředitele FBI. Jediný, kdo ho může zastavit je uvězněný bývalý terorista Declan Mulqueen.

Žánr: akční / thriller / krimi / dobrodružný
Hlasy: Bruce Willis, Richard Gere, Sidney Poitier
Režie: Michael Caton-Jones (1997)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..