×
TOPZINE.cz

TV tipy na pátek: Ako listy jedného stromu, Rambo, Klub vyděračů

FOTO: Sylvester Stallone
Stallonova představa o Policajtu z beverly Hills byla asi něco jako Rambo 1.5: tentokrát ve měste, Zdroj: distributor filmu

Vrátil se domů z války, aby konečně začal žít normální život. Jenže jeho návrat se stal příčinou dalšího boje, ve kterém je lovnou zvěří on sám. Byla slavná, ale nakonec zemřela opuštěná. Přesto ji dodnes zná každý, neboť se nesmazatelnou stopou zapsala do dějin literatury.

Rambo Zdroj: collider.com

Film dne:

Ako listy jedného stromu (ČT 1; 09:00): životopisný film o Boženě Němcové líčí několik epizod ze života nejznámější české spisovatelky, přičemž se opírá o méně známé skutečnosti, konkrétně o několik jejích cest na Slovensko.

Žánr: drama
Hrají: Dana Syslová, Radovan Lukavský, Jozef Adamovič
Režie: Vladimír Kavčiak (1979)

Rambo (Prima; 22:10): vietnamský veterán Rambo se od svého návratu z války do vlasti setkává jen s nepochopením a v současném světě tápe. To však ještě netuší, že jeho boj ještě neskočil, ale naopak znovu začíná.

Žánr: drama / akční / thriller
Hlasy: Sylvester Stallone, Richard Crenna, Brian Dennehy
Režie: Ted Kotcheff (1982)

Klub vyděračů (Nova; 22:10): Abby a Neil jsou manželé, jejichž život dostane zásadní ránu v okamžiku, kdy se objeví chladnokrevný vyděrač, který jim unesl dceru. A jediné, co požaduje je, aby manželé plnili jeho příkazy, které mohou vést ke zničení všeho, co po celá léta budovali.

Žánr: krimi / drama / thriller
Hrají: Pierce Brosnan, Maria Bello, Gerard Butle
Režie: Mike Barker (2007)Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..