×
TOPZINE.cz

TV tipy na čtvrtek: Luk, Líbej mě, hlupáčku, Manhattan

LukNajít pravou ženu je těžké, zvláště když jsou na výběr ženy, z nichž ani jedna není ta pravá. Zařídit náhodu dá někdy zabrat, hlavně když jde o kariéru a o vlastní ženu. Sny se mohou rozplynout v okamžiku, kdy se do života dostane trhlina, která už nelze ničím slepit.

Luk
Luk Zdroj: distributor filmu

Film dne:

Luk (ČT 2; 23:10): společnost jinak osamělému a nemluvnému lodníkovi dělá půvabná šestnáctiletá dívka, kterou muž nalezl jako dítě a vychoval. Jejich poklidné soužití je však narušeno ve chvíli, kdy se dívka zamiluje do mladíka z pevniny. Jenže muž má s dívkou už své plány.

Žánr: drama / podobenství

Hrají: Min-jeong Seo, Si-jeok Seo, Gook-hwan Jeon

Režie: Ki-duk Kim (2005)

Líbej mě, hlupáčku (ČT 1; 09:00): populární zpěvák a také sukničkář Dino se při návratu z koncertu zastaví na čerpací stanici, kde ho poznává pumpař a hned ho napadne bláznivý nápad jak zužitkovat své písně, které píše se svým přítelem Spoonerem. Jenže opomněli jeden důležitý detail a to Spoonerovu krásnou ženu.

Žánr: komedie

Hrají: Dean Martin, Kim Novak, Felicia Farr

Režie: Billy Wilder (1964)

Manhattan (Barrandov TV; 20:05): televizní režisér Issac má problémy se ženami, nejen že se nemůže rozhodnout pro jednu ze svých lásek, ale navíc ani jedna není pro něj ta pravá.

Žánr: komedie / drama / romantický

Hrají: Woody Allen, Diane Keaton, Michael Murphy

Režie: Woody Allen (1979)

Foto v perexu: ceskatelevize.czDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..