Nejlepší vtipy letošního Apríla a které se moc nepovedly

Apríl, tradiční den všemožných vtípku, máme úspěšně za námi. A kdo byl letos nejvtipnější?

lol-vtipy-april

I letos se urodila slušná úroda, jak ze světa, tak z českých luhů a hájů.

Vytuněné kolo

E-shop TS Bohemia přišel s nabídkou nového multimediálního kola. Výkonný procesor, dva joysticky a obří obrazovku ocení každý cyklopařmen. Od teď bude sport teprve ta pravá zábava!

Google Express

Už žádné čekání na oprsklé kurýry a nenaladěné pošťačky, z jejichž cigaret vám dým fouká přímo do nosu při podepisování dodejky. S novou službou Google Express vám objednané zboží bude rozesláno přímo ze vzduchu padáčky. Jak praktické. Co přijde příště? Holubí pošta?

Samořídící kolo

Když už jsme zmínili Google, bylo by fér zmínit i nizozemskou pobočku této společnosti, která přišla s projektem samořídícího kola, díky kterému nejen že nemusíte řídit, ale dokonce ani šlapat.

Reálné brýle

A Google do třetice všeho dobrého: zapomeňte na růžové nebo 3D brýle. Google přišel s novými brýlemi, díky kterým uvidíte věci takové, jako jsou. Jo, Google měl dobrý den.

Send + MicDrop: když už po příjemci mailu nechcete odpověď

Google byl letos nezastavitelný. Tři revoluční novinky mu nestačily a tak kul železo, dokud bylo žhavé. Výsledek se dostavil v podobě nové funkce v Gmailu s názvem Send + MicDrop.

Vedle tlačítka Odeslat se nacházela lišta s novou funkcí, po jejíž stisknutí dostal příjemce animaci panáčka, který odhodil mikrofon, čímž bylo adresátovi taktně naznačeno, že už se s ním nechcete bavit.

Jak se později ukázalo, novinka zas tak praktická nebyla, především když uživatelé novou službu aktivovali v mailové komunikaci se svými nadřízenými či lidmi, na kterých jim záleží.

Stížnosti na sebe nenechaly čekat a tak se Google rozhodl po necelém dnu novinku zrušit. Takže bereme zpět, Google přece jen zas tak dobrý den neměl.

Panda v balíku

Nové výhody revitalizovaných čínsko-českých vztahů již nyní ocenila doručovací služba Zásilkovna.cz, která vám v případě zájmu dopraví až z Číny živou pandu.

Jak společnost informovala, původně neoblomný postoj čínských představitelů obměkčilo až úspěšné testování doručování živých zvířat: „Zásilkovna nakonec přesvědčila české i čínské zástupce sofistikovanou metodou testování dopravy živých organismů, během které úspěšně rozeslali po celé střední Evropě na padesát kaktusů, sedm andulek, dvě kuny, fretku a štěňátko. Na vůbec nejdelší trasu – z německého Hamburku do rumunské Kluže – poslala Zásilkovna firemního jezevce Ádu. I tento test dopadl úspěšně a Áda dorazil do cílové destinace bez újmy, pouze mu byl během cesty odcizen stříbrný obojek.“

YouTube videa o novém rozměru

Skvělou novinku představil YouTube: Snoopavision. Aplikace, díky které můžete sledovat videa ve formátu 360°. Revoluční technologie je pojmenovaná po svém zakladateli Snoop Doggovi, který nejen že přišel s prvotní myšlenkou tohoto revolučního formátu, ale postupem času se z něj stal vedoucí výzkumu, který šéfoval celému týmu vývojářů. O výsledku se můžete přesvědčit sami.

Nová Seznam mapa

Seznam už měl dost stížností na obyčejné, nepřehledné mapy a tak přišel s novinkou: obrázkovou mapou.

A povedlo se! Místo Prahy tak je ve středu země pražský hrad s čínskou vlajkou, Karlovy Vary jsou suplovány likérem, Plzeň pivem a Pardubice perníkem. Nechybí ani výstižné popisky míst. Hned je cestování po republice přehlednější!

Šťastná společnost

Společnost LuckyCompany přišla s novou aplikací, která podle algoritmu vybere do vedení společnosti jedince s vysokou karmou štěstí, takže se bude vaší společnosti jednoduše dařit. Úspěch zaručen!

Konec eurovtipů, kterým se nemůže zasmát každý

Server Technet přišel s novinkou ze strany Evropské unie: všechny vtipy nyní budou muset být jasně označeny a naopak zmizet bude muset humor, který se nedá přeložit do všech unijních jazyků. Bruselu zkrátka došla trpělivost, že se občané některých států smějí více než ostatní a tak vytvořila směrnici, jež bude nyní humor regulovat. Tak jenom doufejme, že jde skutečně o apríl a ne seriózní zprávu…

Nejlepší vtipy letošního Apríla a které se moc nepovedly
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*