Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kylie Minogue hlásí pauzu. Místo hudbě se hodlá věnovat herectví

Jana Popelková

Jana Popelková

15. 1. 2013

Australská zpěvačka Kylie Minogue plánuje skončit s pěveckou kariérou a více se upnout na herectví. Její záměr definitivně potvrdil dnes už bývalý manažer Terry Blamey.

Zpěvačka toho prý v muzice dosáhla dost. Nyní se chce věnovat herectví. Zdroj: facebook.com

Zpěvačka toho prý v muzice dosáhla dost. Nyní se chce soustředit na herectví. Zdroj: facebook.com

„Kylie chtěla omezit tlak, který na ni její kariéra vyvíjela, a proto se rozhodla dát muzice sbohem,“ uvádí Blamey a dodává: „Ale rozhodně to neznamená definitivní konec s hudbou, jen si od ní na čas potřebuje oddychnout a zacílit svou pozornost do jiné umělecké odnože.“

Zpěvačka se od nynějška naplno hodlá věnovat filmu, což ostatně předznamenala už loni, když se objevila v úspěšném fantasy snímku Holy Motors francouzského režiséra Leose Caraxe. Kromě toho bude Minogue pravděpodobně nucena hledat i nového manažera, jelikož s Blameym letos na Nový rok ukončila po pětadvaceti letech spolupráci.

„Rozhodně vůči ní necítím žádnou zášť,“ tvrdí Blamey. „Rozhodnutí padlo po letech báječné součinnosti, během níž mezi námi nedošlo k žádným výraznějším konfliktům. I nadále se hodláme vzájemně podporovat, ať už v profesním nebo soukromém životě.“

Za svou kariéru vydala Kylie Minogue jedenáct studiových alb, přičemž aktuální kompilace The Abbey Road Sessions sklidila u kritiků značné množství velmi příznivých reakcí. Kromě toho nelze opomenout ani úspěchy v podobě jedné ceny Grammy za hit Come Into My World a dvou cen magazínu NME za nejlepší popovou událost a nejvíce sexy ženu.

V blízké době má zpěvačka účinkovat v nové muzikálové komedii Walking On Sunshine. V minulosti byla k vidění například v dramatu Moulin Rouge z roku 2001 nebo v seriálu Sousedé z roku 1985.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kylie Minogue hlásí pauzu. Místo hudbě se hodlá věnovat herectví