×
TOPZINE.cz

Filmový týdeník: 25. týden patřil Emmě Watson a erotice ve Hře o trůny

Koláž: Jakub Vondrák, TOPZINE.cz. Zdroj: HBO a Bontonfilm

Další týden se zdárně blíží ke konci a na nás je, abychom vás seznámili s filmovým děním právě uplynulých sedmi dnů. V případě, že jste odstraňovali povodňové škody, učili se na zkoušky, tvrdě pracovali či se jen slunili u vody nebo vám z jiného důvodu uniklo to nejdůležitější, čtěte dále.

Koláž: Jakub Vondrák, TOPZINE.cz. Zdroj: HBO a Bontonfilm

Emma Watson exceluje ve snímku Bling Ring

Čtvrtek znamenal premiéru snímku Bling Ring: Jako VIPky. Pokud vás zajímá, jak snímek dopadl, věnujte pozornost naší recenzi, a pokud vás ani ta nepřesvědčí, přečtěte si našich 5 důvodů, proč si snímek nenechat ujít.

Mimo to jsme si pro vás připravili 9 zajímavostí o Emmě Watson, podívat se můžete i na její rozhovor ke snímku.

Nejlepší filmoví tatínci měli svátek

Minulá neděle byla Mezinárodním svátkem všech otců, a tak jsme si pro vás přichystali článek, který je výčtem filmových tatínků, jež považujeme za ty nejlepší. Nechybí Darth Vader či Noah Levenstein z Prciček.

Nejlepší erotické scény ve Hře o trůny

Seriál Hra o trůny je právě ve fázi odpočinku před čtvrtou sérií, kterou nám přinese stanice HBO. Pro zkrácení této pauzy jsme si pro vás připravili výčet těch nejlepších erotických scén, jaké zatím fanoušci seriálu měli možnost zažít. Máte mezi nimi svou oblíbenou?

Nejoblíbenější filmy jaffského mistra Bra’taca

Kvapem se nám blíží Festival fantazie, sraz všech fanoušků fantastiky a science fiction. Této události se zúčastní i Tony Amendola, který ztvárnil postavu Bra’taca ve slavném seriálu Hvězdná brána. Využili jsme této příležitosti a zeptali se ho na jeho nejoblíbenější seznam filmů a seriálů. Výčet je to zajímavý.

tony-amendola-bratac

TRAILERY: Leonardo DiCaprio je opět milionářem

Producenti a distributoři nám také v uplynulém týdnu dopřáli několik ukázek k nadcházejícím snímkům. Mezi nimi je snímek The Wolf of Wall Street. Příběh podle skutečné události, s Leonardem DiCapriem, který je velmi obratným podnikatelem a opět milionářem – to je zřejmě Leova oblíbená role.

Novou ukázku nám také dopřál Peter Jackson ke svému Hobitovi. Po prvním traileru představujícím draka přichází trailer druhý, který nám nabízí bližší pohled na elfy.

V pořadí druhého traileru jsme se dočkali i od filmu Riddick, který pojednává o stejnojmenné postavě, známé již z příběhu Černočerná tma. Druhý trailer nám nabídl více akce a také bližší nahlédnutí do děje.

Star Wars: Epizoda 7 nabírá konkrétních rysů

O sedmé epizodě veleslavné ságy již víme, že její natáčení bude probíhat ve studiích ve Velké Británii. Během uplynulého týdne jsme se také dozvěděli, kdy začne natáčení a kdy bychom se tedy snímku mohli dočkat. A aby toho nebylo málo, na internet unikl castingový popis jednotlivých postav a fanouškům a znalcům universa Star Wars může napovědět, o čem sedmá epizoda bude.

Fan plakát k sedmé epizodě. Zdroj: zenith-strife.deviantart.com
Fan plakát k sedmé epizodě. Zdroj: zenith-strife.deviantart.com

Prometheus 2 našel (snad lepšího) scenáristu

Po nesourodosti, naivnosti a logických chybách v prvním díle Promethea se producenti s Ridley Scottem rozhodli o angažování nové spisovatelské, respektive scenáristické síly.

Tvůrci Avengers oznámili, že druhé, a dokonce i třetí pokračování příběhu o partě superhrdinů bude i s Robertem Downeym Jr. v roli nepřekonatelného Iron Mana. Nepotěšili však příznivce Lokiho, neboť Avengers 2 se obejde bez něho.

Terminátor se vrátí

Spokojeni mohou být fanoušci ságy o Terminátorovi. Arnold Schwarzenegger oznámil, že se zúčastní natáčení již pátého Terminátora. S Arnoldem na plátně můžeme doufat v lepší počin, než byl díl čtvrtý.

Pražské 4D kino, které se pyšní touto technologií jako jediné v republice, posunuje zážitek z filmu na další úroveň, když naplňuje čtyřrozměrný potenciál tím, že nově uvede filmy promítané ve 3D (doposud byly filmy jen 2D). K tomu přidává i půlnoční projekce.

26. týden přinese zombie apokalypsu a Supermana

V následujícím týdnu se budeme blíže věnovat megafilmům Muž z oceli a Světová válka Z. Můžete se těšit na recenze a mnoho zajímavostí k oběma filmům.

FOTO: Muz z oceli
Supermana 21. století ztvárnil Henry Cavill. Zdroj: WarnerDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..