Filmový týdeník: 19. týden nabídl Star Wars a krásné slečny pod maskami oblud

Další týden je za námi a my se můžeme společně podívat, co nám svět filmu přinesl. Kromě zákulisních fotografií ze snímku Star Wars: Impérium vrací úder si můžete prohlédnout i fotografie, na nichž udělali maskéři z krásných hereček krásné zrůdičky.

Vzhled není prý to nejdůležitější. Koláž: Petr Bělecký, TOPZINE.cz, Zdroj: Distributor filmů
Vzhled není prý to nejdůležitější. Koláž: Petr Bělecký, TOPZINE.cz, Zdroj: Distributor filmů

Ethan Hunt po páté

Dříve v tomto týdnu jsme se dozvěděli, že Tom Cruise jako Ethan Hunt se objeví v dalším pokračování série Mission Impossible, tentokrát již po páté.

Můžeme se také těšit na další filmovou klasiku, protože Projekt 100 nám po pár letech vrátí do kin snímek Big LebowskiJeffem Bridgesem v hlavní roli. Zajímavou zprávou je i to, že na Festivalu fantazie se premiérově objeví indický sci-fi snímek Ra.One.

Ze zákulisí Star Wars

Čekání na nové Star Wars si můžete zkrátit pohledem na 66 fotografií z natáčení. Jestlipak jste někdy viděli tvář R2-D2?

Pokud vám nebude 66 fotografií dost, podívejte se na náš výběr 8 nádherných hereček, které se pod rukama maskérů proměnily ve filmové obludy.

Jsou-li mezi vámi fanoušci seriálu Můj přítel Monk, přečtěte si náš rozhovor s Tony Shalhoubem, který Adriana Monka ztvárňuje. A herec sám přiznává, že některé zvyky, kterými trpí detektiv, převzal. „Hodně jsem si zvykl dotknout se něčí pěsti, než si na pozdrav potřást rukou,“ souhlasil Tony. „Lidé za mnou často chodí a říkají, že Monk jim hodně pomohl a tato porucha už není takové tabu. A i když to nebyl prvotní plán celého seriálu, moc mě to těší.“

Tísňová linka a Enderova hra

V uplynulém týdnu jsme pro vás připravili recenzi snímku Tísňová linka s Halle Berry v hlavní roli. Od snímku se příliš nečekalo, ale tím spíš příjemně překvapil. Krom recenze nabízíme i několik zajímavostí k filmu Muž ve stínu, který byl o víkendu vysílán v televizi.

Hollywood zamířil v uplynulém natáčecím a postprodukčním týdnu do vesmíru a nyní nám přináší dva trailery pro nadcházející snímky. Prvním je film Enderova hra, natočený podle slavné knihy, a druhým filmem je Gravitace se Sandrou Bullock a Georgem Clooneym v hlavních rolích.

Filmový týdeník: 19. týden nabídl Star Wars a krásné slečny pod maskami oblud
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*