×
TOPZINE.cz

Český trailer filmu Kovbojové a vetřelci. James Bond v klobouku ničí šmejdy z vesmíru

!Exkluzivně!Všeříkající titulek od režiséra Iron Mana. Tím se může chlubit chystaná akční fantasy podívaná Kovbojové a vetřelci. Režisér Jon Favreau dal právě tomuto projektu přednost před třetím pokračováním komiksových trampot Tonyho Starka.

 

Daniel Craig a jeho levá ruka, Zdroj: distributor filmu

A jak napovídá první plnohodnotný trailer, rozhodl se více než dobře. Níže se můžete podívat na exkluzivní dabovanou verzi od distribuční společnosti Bontonfilm přímo pro Topzine.cz!

Už podle prvních obrázků a ukázek by se mohlo zdát, že Kovbojové a vetřelci prostě musí být adaptací určité zaběhnuté série komiksů. To je pravda, ale pouze z části. Komiksová předloha posloužila jen jako odrazový můstek pro originální scenáristickou kreaci, za kterou je zodpovědné duo Roberto Orci a Alex Kurtzman. To má na svém kontě celou řadu velkofilmových akčních pecek včetně nové verze Star Treku nebo série Transformers.

Kovbojové a vetřelci už podle svého názvu nabídnou velmi originální mix westernové poetiky s moderní technikou návštěvníků z kosmu. A návštěva to není ani v nejmenším přátelská. Naštěstí se na scéně objeví Daniel Craig jako jediný možný zachránce civilizace, vyzbrojený příruční zbraní získanou přímo od agresivních vetřelců.

Už od prvních sekund traileru je zřejmé, že tady se bude hrát na stylovost. Ať už tu vizuální nebo hereckou. Daniel Craig coby hlavní hrdina zpomaleně pokládá panáka na bar, s ledovým klidem se postaví mimozemské kosmické lodi a samozřejmě neopomene přidat nějakou tu drsnou hlášku. Čarokrásná Olivia Wilde je pak už jen pověstnou třešničkou na dortu jednoho z nejočekávanějších filmů letošní letní filmové sezony.

Kovbojové a vetřelci (Cowboys & Aliens)

Akční/Fantasy/Western/Sci-Fi
USA, 2011

Režie: Jon Favreau
Hrají: Daniel Craig, Olivia Wilde, Harrison Ford, Sam Rockwell, Clancy Brown, Noah Ringer, Paul Dano, Keith Carradine, Walton Goggins, Ana de la Reguera, Abigail Spencer, Adam Beach, Raoul Trujillo, Buck Taylor

Premiéra v ČR: 25. srpna 2011Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..