×
TOPZINE.cz

Červencový editorial: Přineseme vám více sexu i prázdnin

Daniel Radliffe míří ke smrti. Naposledy jako Harry Potter v druhé části Relikvie smrti. Zdroj: distributor filmu

Červenec je tady a Topzine.cz si pro vás připravil řadu poutavých témat. Podívejte se, na co všechno se můžete těšit!

Daniel Radliffe míří ke smrti. Naposledy jako Harry Potter v druhé části Relikvie smrti. Zdroj: distributor filmu

Film a TV se rozjede po festivalech

Měsíc červenec začíná a končí velkými filmovými festivaly. Hned na začátku startuje MFF Karlovy Vary, z něhož vám rubrika Film a TV bude pravidelně přinášet reportáže, hodnocení smímků a rozhovory se slavnými tvůrci. Na konci měsíce se pak můžete těšit na Letní filmovou školu v Uherském Hradišti, kde také najdete naše redaktory s kompletními informacemi. Neopomeneme ale ani tradiční filmové recenze, protože se do kin dostane úplně poslední díl Harryho Pottera!

Hudba se zaměří na české rychlokvašky

V červnu jsme zahájili obsáhlejší zpravodajství z letních hudebních festivalů a ani v červenci rozhodně nepolevíme. Těšte se na vyčerpávající reportáže, fotogalerie i videorozhovory z festivalu Rock for People, obsáhlejší zpravodajství přineseme ale i z dalších festivalů, například z Masters of Rock či Benátská noc.

Rovněž se můžete těšit na další tématicky zaměřené články – představíme vám největší alkoholiky v hudební branži či české hudební rychlokvašky. A samozřejmě, jako každý měsíc, přineseme i několik rozhovorů s významnými českými osobnostmi z hudebního prostředí. Na to vše se v průběhu července můžete těšit na hudební rubrice Topzine.cz.

Literatura rozpitvá Franze Kafku

Na začátku července připadá 128. výročí narození spisovatele Franze Kafky, proto pro vás literární rubrika připravila kafkovská témata. Chystáme články o výročí Franze Kafky, o samotném autorovi a jeho tvorbě, budeme informovat také o tom, jak výročí oslavila pražská Společnost Franze Kafky.

Erotika
Rubrika Zdraví a sex se bude přes léto zabývat žhavějšími tématy Zdroj: archiv

Čtenáři, kteří Kafkovi moc neholdují, se mohou těšit na několik recenzí prázdninových titulů a letního oddychového čtení. Kromě knih na prázdniny se zaměříme také na knihy dětské.

Do Brna a do Ostravy v červenci zavítá literární festival Měsíc autorského čtení. Těšte se na reportáže, dojmy, pozvánky a rozhovory s účastníky!

Divadlo se podívá na Shakespearovské slavnosti

Prázdniny se pomalu rozjíždí na plné obrátky, lidé vyrážejí na dovolenou, stejně tak divadla si dávají dva měsíce pauzu. Divadelní milovníci ale nemusí zoufat, některá, především pražská divadla si připravila speciální program i na léto. Naši recenzenti budou ve střehu, a tak za vás oběhnou letní akce a přinesou čerstvé zprávy například z Pražského hradu, kde budou tradičně probíhat Shakespearovské slavnosti. Letošní novinkou bude zpracování komedie Zkrocení zlé ženy.

Studio Dva zase divákům nabídne několik představení v Divadle Palace, kde bude probíhat METROpolitní léto hereckých osobností. A aby toho nebylo málo, Divadlo v Celetné připravilo několik představení hry Rozmarné léto. Mimoto vás seznámíme s letními divadelními festivaly, vezmeme na prohlídku některých velkých divadelních svatostánků a nebude chybět ani rozhovor s divadelní celebritou. Takže bude z čeho vybírat.

Umění vám ukáže unikátní hotelové architektury

Rubrika umění si pro vás před prázdninami připravila tipy na zajímavé zahraniční výstavy, přineseme vám reportáž z velkolepé výstavy obrazů Reného Magritta v anglické Tate Liverpool. V zahraničí zůstaneme i s malou sérií článků o unikátní hotelové architektuře – můžete se těšit na stavby v korunách stromů, na vodě či v poušti. V Čechách se podíváme například do DOXu.  Pro mnohé bude jistě velkým zklamáním zpráva o ukončení činnosti galerie Langhans ve Vodičkově ulici v Praze. V červenci vás na ni necháme zavzpomínat.

Móda a styl vás připraví na léto

Léto je konečně tady a tak se podíváme na to, jak pečovat o pleť v tomto ročním období, ukážeme vám, že letní nail art není nic složitého a odhalíme kosmetické vychytávky, se kterými si užijete prázdniny. A jako bonus přidáme velkou galerii letních šatů, kde si budete moct vybrat ty nej a pak už jen vyrazit do správného obchodu.

Zdraví a sex se bude v létě věnovat především sexu

Protože červenec je měsíc plný akcí, lásky, dovolených a žhavých nocí, zaměříme se nejvíce na sexuální tematiku. Hned na začátku měsíce se zaměříme na piercingy na místech, kde bychom je jen tak nečekali. Povíme si něco o úrazech při sexu, panictví i panenství, řekneme vám 10 sexuálních mýtů a zaměříme se na fetišismus.

FOTO: ploché břicho
Rubrika Sport vám pomůže vytvarovat krásné bříško Zdroj: sxc.hu

Jelikož se naše rubrika nejmenuje jen sex, zaměříme se i na zdraví. Vysvětlíme si rozdíl mezi anorexií a bulimií, postrašíme vás rakovinou plic a budete mít možnost si přečíst nejzákladnější rozdíly mužského a ženského mozku. Nově u nás naleznete i astro poradnu a s ní i naší skvělou věštkyni.

Cestování přinese řadu speciálů

Měsíc červenec bude v rubrice Cestování ve znamení speciálů. Těšte se na speciál o cizích měnách, českých rozhlednách a zříceninách. Budeme vás pravidelně informovat o všech možných i nemožných tipech na výlety a víkendy, doporučíme nej oblasti pro vaši letní dovolenou. Strávíme 24 hodin v Londýně a navštívíme méně známou Litvu. Třešničkou na pomyslném dortu poté bude téma opalování bez plavek ve světě, kde to je IN a kde vám hrozí nemalé pokuty!

Vzdělání a kariéra se podělí o zkušenosti ze zahraničních stáží

Vzdělání a kariéra najíždí na prázdninový režim a bude přinášet čistě odpočinkové čtení. Ohlédneme se za uplynulým školním rokem a zjistíme, jaký by pro vaše oblíbené redaktory. Přihlásíme se vám také z našich prázdninových brigád u nás i v zahraničí a podělíme se o zkušenosti z pracovních stáží. Nebudou chybět také fotogalerie vysokých škol, které některé z vás přivítají už na podzim!

Technologie a hry zrecenzují mobily

Technologie a hry se, přestože jsou prázdniny takovou okurkovou sezónou, budou věnovat především novým mobilním telefonům. Editoři Tadeáš s Markem pro čtenáře Topzine.cz zrecenzuji telefony HTC Desire S a herní Sony Xperii Play. Pozadu nezůstanou ani videohry, těšit se tak můžete třeba recenzi nového Harryho Pottera. Vydáme také tematické články týkající se motivu Studené války v počítačových hrách a fanoušků hororů dáme návod, jak se ubránit před skutečnou invazí zombíků!

Sport vám pomůže získat skvělou postavu

Pro ty, kteří by ještě chtěli dostat pár kil dolů a zbavit se pneumatiky na břiše, připravila sportovní rubrika několik článků, které čtenářům pomohou k vysněné postavě. V rubrice Sport se tedy čtenáři Topzine.cz v červenci dozvědí, jaké správné cviky a triky vedou k dokonalé postavě a nevynecháme ani posilování břicha. Také čtenáře přesvědčíme o tom, že zimních radovánek si lze užívat i v létě, a to díky mountainboardingu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..