ABC a Rokoko připomenou éru Osvobozeného divadla. Chystají V+W Revue

Městská divadla pražská zařadila do dramaturgického plánu na novou sezónu osvědčenou klasiku. Těšit se můžeme mimo jiné na tvorbu legendárního Jiřího Voskovce a Jana Werich.

FOTO: Kdo se bojí Virginie Woolfové
Kdo se bojí Virginie Woolfové. Zdroj: MDP

Hudební inscenaci V+W Revue mají v Divadle ABC na svědomí Petr Svojtka a Jiří Janků. V květnu nás potom čeká Romulus Veliký, představení o zániku říše spravované šílencem. Jedná se o jedno z prvních děl Fridricha Dürrenmatta.

Další tři chystané premiéry divadel ABC  a Rokoko budou Veterán od Marka Epsteina, Happy End izraelské dramatičky Anat Gov a Tanec smrti švédského dramatika Augusta Strindberga. Poslední z jmenovaných představeních se odehraje na Malé scéně ABC, která se tím opět uvede do provozu.

FOTO: Pan Kaplan má třídu rád
Pan Kaplan má třídu rád.

Městská divadla pražská přicházejí navíc od března s novým systémem předplatného. Jedním z benefitů této nabídky je možnost účasti na setkání s herci ABC i Rokoka.

S předplatným získávají návštěvníci i jiné výhody, mimo jiné přenosnost předplatitelského průkazu, slevu na nákup dalších vstupenek nad rámec předplatného, šatnu zdarma a každý měsíc zvýhodněné představení.

O čtyřech jednotlivých předplatitelských skupinách se dočtete více přímo na stránkách Městských divadel pražských.

Městská divadla pražská, ABC a Rokoko

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*