ABC a Rokoko připomenou éru Osvobozeného divadla. Chystají V+W Revue

FOTO: Pan Kaplan má třídu rád
Pan Kaplan má třídu rád.

Městská divadla pražská zařadila do dramaturgického plánu na novou sezónu osvědčenou klasiku. Těšit se můžeme mimo jiné na tvorbu legendárního Jiřího Voskovce a Jana Werich.

FOTO: Kdo se bojí Virginie Woolfové
Kdo se bojí Virginie Woolfové. Zdroj: MDP

Hudební inscenaci V+W Revue mají v Divadle ABC na svědomí Petr Svojtka a Jiří Janků. V květnu nás potom čeká Romulus Veliký, představení o zániku říše spravované šílencem. Jedná se o jedno z prvních děl Fridricha Dürrenmatta.

Další tři chystané premiéry divadel ABC  a Rokoko budou Veterán od Marka Epsteina, Happy End izraelské dramatičky Anat Gov a Tanec smrti švédského dramatika Augusta Strindberga. Poslední z jmenovaných představeních se odehraje na Malé scéně ABC, která se tím opět uvede do provozu.

FOTO: Pan Kaplan má třídu rád
Pan Kaplan má třídu rád.

Městská divadla pražská přicházejí navíc od března s novým systémem předplatného. Jedním z benefitů této nabídky je možnost účasti na setkání s herci ABC i Rokoka.

S předplatným získávají návštěvníci i jiné výhody, mimo jiné přenosnost předplatitelského průkazu, slevu na nákup dalších vstupenek nad rámec předplatného, šatnu zdarma a každý měsíc zvýhodněné představení.

O čtyřech jednotlivých předplatitelských skupinách se dočtete více přímo na stránkách Městských divadel pražských.

Městská divadla pražská, ABC a Rokoko

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jana Kumherová
Autorka je editorkou rubriky Divadlo na magazínu TOPZINE.cz. Vystudovala Žurnalistiku na Univerzitě Karlově. Mezi její záliby patří psaní, cestování, poznávání cizích kultur a divadlo jak z pozice diváka, tak herce.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*