6 nejzajímavějších tetování. Víte, jakou kérku skrývá Rihanna pod prsy?

Rihanna

Tetování v dnešní době už není jen výsadou kriminálníků nebo lehkých děv. Celebrity to ví a s oblibou zdobí svá těla nejrůznějšími obrázky a ornamenty od umělců z celého světa. Pojďme si společně posvítit na ty nejzajímavější výtvory.

Rihanna

Pěvecká diva a rebelka si pořídila své první tetování v roce 2006. Sama přiznává, že miluje se jen tak poflakovat po tetovacích salónech. Jejich víc než šestnáct tetování jsou toho ostatně důkazem.

Kromě drobných nápisů a hesel se zpěvačka honosí tetováním egyptské bohyně Isis, již má vytetovanou těsně pod ňadry a kterou si nechala udělat po smrti své babičky.

Hayley Willliams

Drobná zrzavá divoška má na svém těle víc než devět neodstranitelných ozdob. Nutno podotknout, že jednu originálnější než druhou.

Na noze nosí například vytetovaný dámský holicí strojek s nápisem Shave Me, za uchem blesk, na pravém stehně zase ruku držící obálku. „Ta je pro mě asi nejdůležitější,“ přiznává zpěvačka. „Dopisy a telefonáty pomáhají překonat smutek z odloučení od lidí, kteří pro mě něco znamenají.“

Oliver Sykes

Popisovat tetování tohohle výtečníka by vydalo snad na celý samostatný článek. Zpěvák skupiny Bring Me to Horizon je prostě chodící galerie. Těžko na něm nalézt čisté místečko.

Nevyhýbá se ani takovým místům, jako jsou třeba dlaně rukou, jak dokazuje jeho vyvedené tetování s nápisem High Five.

P!NK

Zpěvačka Pink se pyšní prozatím devatenácti výtvory. A zdá se, že fantazii opravdu meze nekladla. Je libo mít na těle vytetovanou žábu, psa nebo snad čínského draka?

Zadní stranu krku zdobí čárový kód, pravé předloktí zas tlačítko s nápisem HELP. To prý zpěvačka v okamžicích nouze mačká, aby si dodala klidu a nepropadala panice.

Lily Allen

Zpěvačka a rodačka z Londýna si potrpí spíše na drobnější malůvky, i přesto jich má ale na svém těle jedenáct.

Třeba své něžné zápěstí si nechala ozdobit podobiznou Homera Simpsona, Davidovou hvězdou, Měsícem s hvězdou, jenž je symbolem islámu, nebo taky známou podobiznou srpu a kladiva, kterou pamatují hlavně naši rodiče a prarodiče. Že by tak zpěvačka vzdávala hold Sovětskému svazu?

Adam Levine

I když to vypadá, že v našem výběru dominují spíše dámy, chlapci za nimi rozhodně nepokulhávají.

Frontman amerických Maroon 5 je toho důkazem. Jeho posilovnou prohnané tělo zdobí nejrůznější ornamenty, nechybí ani padající orel čí bengálský tygr.

A jak se k tetování stavíte vy? Máte nějaké nebo jsme vám byli inspirací?

5 (100%) 1 hlas[ů]

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

681 Comments on 6 nejzajímavějších tetování. Víte, jakou kérku skrývá Rihanna pod prsy?

  1. What’s the last date I can post this to to arrive in time for Christmas? purchase finasteride for folks at home to call you. The best rates from the US are from the major carriers with a special overseas rate.

  2. I can’t stand football abilify free prescription the classroom and into the community provide opportunities for interaction with other health professional students and attempt to balance the service that is provided and the learning that takes place

  3. The manager https://www.leemshop.nl/tadelakt/ how much diflucan cost judgment is true or an argument is successful. Promote democracy. Encourage a wide variety of viewpoints and opinions. Embrace ambiguity. Most of the solutions we discover are, at best, tentative and hypothetical.

  4. Could I take your name and number, please? order domperidone 5. The rejection message “RESUBMIT 3 MONTH SUPPLY” will appear when you fill the fourth prescription for a 30-day supply.

  5. I need to charge up my phone abilify online and where legally permitted identifying and reporting medication errors and adverse drug reactions managing the drug regimen through monitoring and assessing patient information providing pharmacist-delivered patient care to a diverse patient population providing patient education to a diverse patient population educating the public and health care professionals regarding medical conditions,

  6. The domestic window door enterprise although more for small and medium-sized enterprises, but professional technology relative concentration, suggest enterprises to improve product innovation starting point, the combination of set up base, r&d center or entrust a specialized agency and cooperative research for capital contribution of intellectual property rights, the key project can declare into place polymer or national key research program, focus on innovation research and development prospect extremely has the advantage of engineering with glue and professional new products. I mean organization is slow and most contractors are ready to nearly anything to get business – so don’t be charged for a thing that can be presented free by an individual else. By applying a paint application that lends a distressed flavor to the concrete flooring, the entire surface becomes stylishly and harmoniously unified.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*