5 hvězd, na které láká zimní Let It Roll: Pendulum, Delta Heavy a další

Již v pátek 28. února vypukne v Praze na Holešovickém výstavišti očekávaná halová akce s názvem Let It Roll Winter 2014. Zimní edice proslulého festivalu proběhne na třech pódiích již tradičně v rytmech stylů drum & bass, dubstep či electro.

Pendulum
Pendulum DJ Set v čele programu Let It Roll Winter| Zdroj: Oficiální web

5. Kove

Mezi ostřílenými matadory můžeme na hlavním pódiu nalézt jednoho (téměř) nováčka, jehož jméno bylo ještě donedávna pro mnohé tabu. Je jím britský producent Kove, který se za poslední dva roky prodral mezi elitu, a to nejen na poli drum & bassu, jelikož Kove je žánrovým chameleonem, což dokazuje i následující ukázka jeho zdařilého remixu.

 

4. Xilent

Páteční večer na STORM stage bude patřit také talentovanému, původem polskému producentovi, který vystupuje pod přezdívkou Xilent. Jeho zvuk je typický prolínáním elektra s žánry jako drum & bass, dubstep či drumstep, díky čemuž byl nominován na řadu prestižních ocenění. Se singlem Boss Wave vloni získal cenu Bass Music Awards za nejlepší videoklip.

The YouTube ID of 4wTLjEqj5Xk#t=158 is invalid.

 

3. Phace & Misanthrop

Svůj charakteristický plechový zvuk implementovaný do tvrdších odnoží drum & bassové muziky přijede představit i dvojice německých producentů vystupujících společně pod pseudonymem Phace & Misanthrop. Spolupráce se zvučnými jmény jako Noisia a Spor či vlastní úspěšné vydavatelství Neosignal mohou být předzvěstí výborného zážitku.

 

2. Delta Heavy

Britské duo Delta Heavy se po roce 2012, kdy vydalo své první přelomové EP s názvem Down the Rabbit Hole, vyšvihlo do popředí elektronické taneční scény. Dvojice se rozhodně nebojí žánrových crossoverů a svůj styl popisují jako cokoliv mezi 110 a 174 BPM, což jejich sety naplňuje energií a o dobrou zábavu tak není nouze.

 

1. Pendulum

Zřejmě první jméno, které příznivce elektroniky při pohledu na plakát akce osloví, je projekt Pendulum. Legendární australsko-britská drum & bassová skupina o sobě poslední dva roky nedávala příliš vědět. Po odtržení dvojice hudebníků, kteří založili projekt Knife Party, zbyli z původního složení pouze dva členové, kteří nyní vystoupí v DJ setu s podporou MC Verse.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*