Jsme nejčtenější magazín pro studenty a mladé!

V roce 2011 nás četlo 2 252 607 absolutně unikátních uživatelů. Děkujeme!

Speciály

Správci osudu nebudou. Alespoň prozatím


0
0

V případě, že už se český divák, který tak trochu bádá po tom, co ho čeká a nemine, těšil na nový film Správci osudu, musím ho zklamat. Společnost Universal se totiž rozhodla snímek opět odložit. Na film, který se zatím může pyšnit minimálně zajímavým námětem, si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Zdroj: distributor filmu
Správci osudu


Správci osudu, kteří se měli objevit v amerických kinech původně už 30. července, byli nejdříve odloženi na 17. září. V květnu se pak na webu objevil trailer, což podpořilo minimálně fanynky Matta Damona v úvaze, že září bude tím měsícem, kdy už se konečně dočkají. Universal jim ale nakonec sebral veškeré naděje. Ve Spojených státech se film objeví až 4. března 2011.

Snímek byl natočen podle povídky Philipa K. Dicka. Pojednává o senátorovi (Matt Damon), který se zamiluje do krásné baletky (Emily Blunt), jenže někde je něco špatně. Nečekejte ale, že jim společný život kazí nějaká pozemská záležitost. Nepůjde o obyčejnou lovestory, ale o sci-fi. Nepřeje jim totiž nikdo jiný než osud v podobě několika chlapíků v oblecích.

Strážci osudu přitom není jediným filmem, jehož premiéru společnost Unversal odložila. V plánovaných datech nezkoukneme ani snímek Paul nebo The Dark Fields.


 
0
0
0
0
 
 
Reklama
351
 
Diskuze

Naši čtenáři doporučují





Topzine.cz

© Copyright 2009 - 2012 CzechNetMedia, s.r.o. Topzine.cz, ISSN 1803-9235.
Jakékoliv publikování, přebírání, šíření, nebo jiné užití obsahu je bez písemného souhlasu CzechNetMedia, s.r.o. zakázáno!

O nás | Redakce | Reklama | Mediální partnerství | Kariéra | Pravidla užívání služeb